Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltatok már ilyet?

Tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Majdnem 6 hónapos kislányom itt ül mellettem a hordozóban. Egyszer csak azt veszem észre, hogy felnéz a semmibe (plafon) és szégyenlősen elmosolyodik, mintha mi hajolnánk fölé. De kire, vagy nire ? Kb. 5-6szor egymás után !
2013. jún. 26. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, és a hideg futkosott a hátamon! - kislányom pár hónaposan rendszeresen a szobája sarkának vigyorgott, kacagott , én meg paráztam!
2013. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

:)

a gyerekkel még nem volt ilyen, de a kutyákkal igen! hátborzongató!

2013. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálja!Ő is majdnem 6 hós.:D

Gondolom,hogy normális.Bár az enyém tárgyakra vigyorog,meg nevet.PL: a hűtő a kedvence.

2013. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha kacag a baba, nincs mitol tartani, mert pozitiv elmenye van, legyen az barmi is... :-)
2013. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen többször, elég parás :)


Hallottam olyat, hogy a babáknak még nyitva van a harmadik szemük...

Aztán lehet, hogy csak odaképzel valamit-valakit és örül neki :)

2013. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, többször tapasztaltam mind a 2 gyerekemnél. Már elmúlt a nagynál, a kicsinél még néha látom, ő 22 hónapos.
2013. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ezt csinálta pár hónaposan. Egyfolytában mosolygott a plafonra. Most 9 hónaposan már nem csinálja.
2013. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk Anyu kapott frászt, amikor még kicsi voltam. Odanyújtottam a cumisüvegemet valakinek, és közben mosolyogtam rá. De nem lehetett gonosz az a valaki ezek szerint.
2013. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is kirázott a hideg vagyis még mindig ráz. Érdekes mert az első lányomnak 2 pont volt a házban amit nézett, most ikreink vannak és az egyikük ugyanazokat a pontokat nézi.
2013. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!