Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám egész nap sír....

3 hetes babám egész nap sír. Ha épp nem eszik, akkor napközben egész nap sír, nyűglődik és alig alszik. Valaki tud segíteni? Egész nap nem fájhat a hasa.

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 19:33
 1/8 A kérdező kommentje:
és sajnos ez minden napra igaz,nem csak a maira. szerintem nagyon sírós . mit csináljak?? van valakinek hasonló tapasztalata?
2013. jún. 26. 19:42
 2/8 anonim ***** válasza:

nem fázik? nincs melege?

kényelemben van?

pelus tiszta?

tud rendesen pukizni?

a kisbabák érzékenyek a frontokra, most abból van elég :(

de lehet, hogy egyszerűen "csak" Anyukája közelségére vágyik. :)

2013. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
has fájás lehet és de lehet egész nap is, ha nem tud kijönni aminek ki kéne. próbálj ki rá szereket, csélcsövet stb. Eleget eszik? igény szerint szoptatod?
2013. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha hasfájás legkésőbb négy hónapos korára elmúlik, addig mindig jól büfiztesd ki. De vannak olyan gyerekek, akiknek nehezen alakul ki a bioritmusuk, ezért nyűgös csecsemők. Ez sajnos csak akkor múlik el, ha már elég nagyok ahhoz, hogy mozgással, játékkal lekössék magukat. Az én lányom egy éves koráig nagyon rossz alvó volt, sokat sírt, mindig foglalkozni kellett vele, úgy éreztem soha nem érzi jól magát. Ma már 14 éves, boldog nagylány, csak néha húzom vele, hogy azokat az időket emlegetem.
2013. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
infacolt kap amitől tud büfizni szinte mindig,ánizsmag teát is iszik a hasfájásra. este szinte semmi gond vele, alszik 4-5 órákat is, eszik majd visszaalszik. de napközben szinte kezelhetetlen, nem hajlandó a saját ágyában aludni, ha berakom az ágyba 10-15 perc múlva sír. igazából nagyon keveset is alszik napközben, szerintem ezért is nyűgös, de valamiért nem tud aludni nappal, csak kaja után alszik egy keveset a vállamon, aztán megpróbálom elaltatni de ha berakom az ágyába sír aztán a nyűglődést és sírás megy a következő etetésig, így van hogy 5-6 órákat is fent van, ez egy ilyen kicsi babának nagyon sok. éhes nem lehet, igény szerint eszik 2-2.5 óránként.
2013. jún. 26. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyanez volt nálunk is. ez bizony hasfájás. nekünk csak a torna jött be, meg a lusta lajhár póz. guglizd meg! néhány hét alatt túl lettünk rajta.
2013. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
vettem ma Bio Gaiat, védőnő ajánlotta, kíváncsi leszek segít e. Illetve homeos bogyót is kipróbálunk a nyugtalanságra és a keserves sírására, remélem kicsit megnyugszik és tud majd aludni is.
2013. jún. 27. 14:31
 8/8 anonim ***** válasza:
én is most vettem bio gaia t. eddig semmi. majd írd meg használt e nektek.
2013. jún. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!