Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először babapisk...

Mikor adtatok először babapiskótát a baba kezébe, hogy önállóan megegye?

Figyelt kérdés
7,5 hónapos a lányom,én adtam ma neki. Csócsálgatta,de ahogy puha lett egy nagyobb darabot "harapott" belőle (2 foga van)de majdnem megfulladt. Nagyon megijedtem! Ott voltam vele végig! Lehet még korai? Nekem nagyon elment a kedvem ettől!
2013. jún. 26. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
elolvastad miből van? Én tuti nem adnék már eleve a cukor miatt sem mivel semmi szüksége rá, na meg az egyéb összetevőket végképp nem. Lehet otthon is sütni a neten van recept.
2013. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kerria ***** válasza:
31%
Én babapiskótát nem adtam az enyémnek mert nagyon sok cukrot tartalmaz. Kiflicsücsköt 8 hónapos kora körül kóstolt meg, és mai napig is szereti
2013. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 és fél hónaposom még nem kapott. Egyrészt azért, mert ő még akkor is öklendezik, ha kicsit darabosabb a főzelék, így nem merek neki adni. Másrészt ha mernék akkor sem babapiskótát adnék, mert az csak nass, semmi hasznos tápanyag nincs benne.
2013. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Én fiam 8hónapos lesz holnap már 6hónaposan adtam neki a kezébe akkor 2foga volt.

Egyszer volt hogy fulldákolt tőle de azóta sem.kicsit nagyobb darabot harapott le de ez bármelyik kajától lehetséges.


Szerintem semmi baja nem lesz ha néha kapnak a kisbabák édeset!!!

Nem értem sok szülő miert van ellene az édesebb dolgoknak

Nem mindennap esznek es egész nap de néha néha miert ne lehetne?!

2013. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 7,5 hónapos.Eddig én is 1x adtam neki,de pont úgy jártunk,mint ti,ezért egy időre felfüggesztettük a dolgot. :)

Azóta megpróbáltuk a kiflicsücsköt és a kenyérhéjat.Azokkal nem volt gond és nagyon tetszett neki!2 foga van egyébként.

2013. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5,5-6 hónaposan adtam neki, akkor még élvezte rágcsálni. Most 9,5 hónapos, most már 2 "harapás" után eldobja, mára már nem tetszik neki. Ő soha sem harapott nagyobb darabot belőle, csak szopogatta.
2013. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!