Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szépség kérdés?

Szépség kérdés?

Figyelt kérdés
Szóval akinek "csúnya" gyereke van,tudjátok is azt vagy beismeritek,hogy csúnya?Vagy úgy vagytok vele,hogy minden gyereknél van szebb?
2013. jún. 26. 20:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy minden gyereknél van szebb? Ez biztos igaz, de én még nem hallottam.:)

A lányom kicsinek elég pufi volt, haja semmi, nem volt szép, első ránézésre, de én imádtam a gyönyörű szemét. 3 éves korára megszépült, megnyúlt, ma már kifejezetten csinos, szép nagylány. Sosem vártam, hogy azt mondják rá, hogy hú de szép. Nem is mondták, viszont amikor már az lett, akkor igen. Nemigen érdekelt ez a kérdés, bár néha elnéztem a habos-fodros göndör kislányokat, és megsajnáltam az enyémet. :) Idegennek soha nem mondtam volna rá semmi rosszat. Tudtam, hogy nem szép, de ennyi. És látod, ez is változik. A fiam újszülöttnek nagyon csúnya volt, de gyönyörű baba és kisgyerek lett, remélem így marad. Ha nem, akkor így jártunk.:)

2013. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom mindenkinek a sajatja a legszebb.

Tény és való néha néha szoktam látni helyesebb,szebb kisbabát az én babámnál de aztán ránézek a fiamra és egyből latoma szépséget.


Az esetek 80%ban aki látja a fiamat azt mondja hogy szép kisfiú.

De ezt mondhatják jóindulatból, kedvességből is.

2013. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Én a játszótéren tapasztaltam egy fura szitut. Az én kisfiam nekem a világon a legszebb. De tényleg helyes kis srác. Szőke ,kékszemü és mindig vigyorog mindenkire. Melettünk hintáztatott egy másik kisfiut az anyukája. Nem mondanám rá, hogy csunya volt csak érdekes . Az anyukája le nem vette az én kisfiamrol a szemét és áradozott , hogy milyen szép meg mosolygós baba. Még jó, hogy a kisfia nem értett ebböl még semmit.
2013. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi számít csúnyának? Az én fiam,amikor megszületett,nagyon csúcsfejű volt. A sapka,amit ráadtak,hát nem kell mondanom hogy állt rajta... :) másnapra kerek(ebb) lett a kobakja,de volt rajta egy nagy púp,ami 2 hónapos koráig gazdagította :) nekem mégis a legszebb volt. Most 10 hónapos,gyönyörű baba,hatalmas tengerkék szemekkel,hosszú szempillákkal és szőke fürtős hajjal. Mindenki dicséri,de hát én is látom. Vannak babák,akik nem olyan tipikus babák,finom vonalakkal és turcsi orral pl,de szerintem mindenkinek a sajátja a legszebb! Hibát mindenkiben lehet találni,felnőttként is,más mégis megláthatja benne a szépet.
2013. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%

Nekem nagyon szép gyerekem van. Több fotózásra is hívták már, nincs olyan nap, hogy az utcán 2-3 ember ne csodálkozna rá a fiam szép arcára, főleg a hatalmas fekete szemeire, s mindemellett közvetlen az idegenekkel is, és folyton nevet. Én látom mondjuk azt is, hogy mivel nincs rengeteg haja, így a füle olyan mintha elállna egy kicsit. Viszont van a környezetemben 2 kismama, 5,6 hóapos babák anyukái, akiknek tényleg, kimondom csúnya volt a babájuk, viszont folyton azt láttam irogatni a képeik alatt, hogy mennyire szépek, a világ legszebb gyerekei stb. Szóval szerintem ez ilyen tipikus beleivódott érzés a kismamákba, anyukákba, hogy az ő gyerekük a legszebb, de gondolom ez idővel halványul majd valamelyest.

7 hós kisfiú anyukája

2013. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor csak az én gyerekem nem volt szép.:) Nem merült fel bennetek, hogy csak udvariasságból mondják, ahogy a bizonyos képek alá is volt írva másoknál? Lehet, hogy csak ti látjátok szépnek? Nincs ezzel baj, teljesen normális az is.
2013. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
amikor megszületett irtó ronda volt :) de napról napra szebb :)
2013. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem a legnagyobb újszülöttnek és kb 2hós koráig olyan semmilyen sem volt- olyan kisbabás. Nem volt se túl szép, se csunyácska- olyan tipikus átlagos volt. 2hónap után gyönyörűen kikerekedett a szeme és hatalmas szempillái lettek, és úgy kialakult- azóta szerintem nagyon szép kispasi!

a középső totál arcátváltozáson ment át egy éves korára- az újszülött és az első 10-12hós képeken, ha valaki látja, nem lehet felismerni őt. Az 1 és 2éves képeken- mintha nem is ugyanaz a gyerek lenne! :) Ő az alakváltozás után lett nagyon helyes kisgyerek- nagyon sokan dícsérik, hogy milyen kis cuki.

A harmadik meg egy angyali jelenség, születésétől tejfelfehér haj, csillogó kék szemek, molyosországból érkezett, egy jelenség. Ő a születése pillanatában is gyönyörű volt és még mindig - foylamatosan az. MIkor megszületett és hívtam anyukámékat hogy közöljem az örömhírt, akkor sírva hüppögtem a telefonba, hogy annyira gyönyörű. Később mondta anyukám, hogy persze, azt hitte csak a felfokozott állapotom miatt gyönyörűztem folyamatosan, de mikor melátta másnap- már tudta, hogy miről beszélek! :))) Ő is az a tipus, akárhova megyek vele- bolt-gyerekorvos-posta-játszóház, stb.- soha sehol sem hagyták még szó nélkül. :))

De egyébként általában a kisbabák mind nagyon édesek, és amiért olyan kis cukik, azért sokszor meg is szépülnek mások szemében, mert természtesen egy édesanyának a saját gyermeke mindig minden körülmény között a leggyönyörűbb. :)

Ha meg reálisan nézzük- igenis vannak csunya kicsik is, ugyanúgy, ahogy felnőttek is vannak. :)

2013. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Sok kiírást látok én is, persze, dicsérik a babákat az ismerősök, én is szoktam, ez amolyan udvariasság.

De teljesen másképp írok egy olyan baba képe alá, akit tényleg szépnek találok.


Az én kisfiam nagyon szép volt pár hetesen-pár hónaposan-és most 13 hónaposan is.

Büszke vagyok rá, mert nem csak én látom így, az utcán, bevásárlóközpontokban is rácsodálkoznak mindig.

Magyarok vagyunk, de a páromnak nagyon jó bőre van, hamar megfogja a nap, így a kisfiam örökölte azt, és alapból sem az a hófehér típus. Ehhez társul a hatalmas barna szeme és a sötét haja..:-)

Biztos van benne hiba, de nekem Ő tökéletes, imádom!


De tegyünk egy próbát, belinkelem az egyik képét, csak hogy kiderítsük, hogy én, mint az anyukája látom-e gyönyörűnek (mint minden szülő a sajátját) vagy tényleg az-e. Anonim oldal, bármit írhattok, itt nem kell udvariasnak lenni..:-)


[link]

2013. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jaj! Hogy írhatok ilyet a saját gyereketekről, hogy ronda? Most nem dicsekedni akarok, de a kislányom gyönyörűnek született, már akkor kerek volt a kis feje meg rózsás a kis pofija, ma 10,5 hónapos, mai napig nem látok nála szebb babát, de mindenki meg is csodálja és tudom, hogy őszintén, mert én is látom, hogy csodaszép!
2013. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!