Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudnék az ellen tenni,...

Mit tudnék az ellen tenni, hogy ne legyen ennyire anyâs a kisfiam?

Figyelt kérdés

8hónapos

Ha valahova elmegyünk akár a mamájához,barátnőmhöz bárhova és én eltűnök a látószögéből elkezd sírni,zokogni es addig sír amég nem lát meg.

Így otthagyni bárkinél is nem lehet.

Még azokkal az embereknél is sír akiket nap mint nap lát.

Mit tehetnék ellene? Ez a továbbiakban nem lesz jó....sehova sem fogok tudni elmenni nelküle!????fog ez változni?

Ezt kb.3-4hónapja csinalja maximum



2013. jún. 26. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet, ő 3. kisfiam, a másik kettő is anyás volt, de ennyire nem. én se tudom hagyni sehol 2 percre sem, mert, ha nem lát szintúgy sír. még az apjánál is.remélem változni fog, 6 hónapos még csak, de szerintem idővel jobb lesz
2013. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez normális, szeparációs szorongásnak hívja a pszichológia. a kötődésének a megnyilvánulása feléd. ne most hagyd máshol ha teheted vagy ha muszáj elmenned adj oda neki valamit amin érezheti az illatodat, illetve olyannál, akit már ismer. el fog múlni persze, de ehhez idő kell.
2013. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ismerős a helyzet! Szinte egy percre sem tudom lerakni a kislányomat. Nálunk ez pár hete van, régebben is volt nyűgös, de ennyire azért nem. 10,5 hónapos, most már nagyon akaratos. Ha látja, hogy kimegyek a látóteréből nagy sírásba kezd. De szerencsére azért a családom többi tagjánál is jól érzi magát.
2013. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!