Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel leptétek meg a babátokat...

Mivel leptétek meg a babátokat 1 éves szülinapjára? Vagy mivel fogjátok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elvittem az elevenparkba a kis barátaival együtt. Meg persze kapott tortát.

Szerintem egy 1éves még nem fogja fel, hogy mi az a szülinap. Persze oké a torta, a fénykép kedvéért, de nem tudja, hogy mi az a sok ajándék. Nekünk jó volt a játszóház, jót mulattak. Most lesz 3éves és most mondja, hogy lesz a szülinapja és hogy mit kér. :) Már leadta a rendelést

2013. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
...az jó lehetett.itt nincs játszóház ahol lakunk,játszótér van,de teli van hajléktalannal.A kertünk be van rendezve játszótérnek.mi azért mégiscsak megajándékozzuk,ugyanúgy,ahogy az összes többi családtagot meg szoktuk.nem a fénykép kedvéért,hanem az ajándékozás öröméért.A torta evidens,meg lesz sütögetés is,de szeretném megadni a módját.Már megvan az ajándéka egyébként,jövő héten lesz a születésnapja,csak kíváncsi vagyok,mások mivel kedveskedtek. :-)
2013. jún. 27. 11:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Augusztusban lesz 1 éves a kislányom és már nagyon gondolkodunk, hogy mit vegyünk neki. Tortája lesz, ez alap. Készségfejlesztőkön gondolkodom, kap hintát, bébitaxi is a listán volt, de mivel most kezdett el mászni, nem szeretném, ha emiatt hanyagolná el. Szóval még nagyon át kell rágnunk, hogy még mit vegyünk neki ajándékba.
2013. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A kisfiam egy Chuck a dömper nevezetű kis dömpert kapott, ami beszél, forog, érintésre elkezd beszélni, rázza a rakományt. Életembe nem láttam még a fiam úgy kacagni, a legjobb választás volt.

Ja ér persze a tejszínhabos torta.......elmaradhatatlan..:):)

2013. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok! Első válaszoló! Megnéztem az Elevenpark honlapját és azt ilyen kicsi babák még ki sem tudják használni! Mit tudott ott a babád csinálni?
2013. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia, nálunk 1 hónapja volt a szülinap, 2 tortája volt (1 csak azért, hogy széttúrhassa, de hozzá sem nyúlt..:D)


Vettünk neki a tescoban ilyen 100 db-os kicsi labdákat, azóta sem bántam meg nagyon imádja..:)

Kapott medencét, ami hasonlóan praktikus ajándék így nyárra.. Ezenkívül egy Fisher Price távirányítót (mert állandóan a távirányítókkal szórakozik.) Ezt is szereti nagyon. Fürdővízbe rakható halacskát, ezzel is elvan pancsi közben..:)

2013. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5ös. Az elevenpark egyik sarkában csak kisbabáknak kialakított játszótér van. Azán tudtuk használni az ugrálóvárat, a csúszdákat, a trambulint, a motorokat
2013. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ az első válaszolónak! Mi van abban a babáknak kialakított játszótérben? Arról nem mutattak videót!
2013. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szülőkaros triciklit kap a fiam, medencébe amit már említettek kislabdákat, homokozót. Már járunk babaúszásra, így megyünk vele egy intenzívre, mondjuk ez nem ajándék annyira....a tortával bajban leszünk, mert érzékeny a tejre és tojásfehérjét sem kapott még emiatt.....
2013. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8as. Van egy golyókkal feltöltött sarok, van egy csomó nagy labda, meg henger, amin át lehet mászni. Kisebb ugrálópónik, meg játszószőnyegek. El is van kerítve. Rögtön a bejárattal szemben van. De a nagy trambulinra is felmentünk, csak fogtam mind2 kezét, a csúszdákon meg együtt csúsztunk :)
2013. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!