Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülbemászó rettegés! Másnál...

Fülbemászó rettegés! Másnál is van aki kertes házban lakik? A járókában és a babakocsiban is találtam.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem mászik be a fülbe, meg nem szakítja át a dobhártyát, de annyira undorító egy valami. A ruhákat, ha kiteregetem, állandóan belemásznak. Hiába rázom ki gondosan, mielőtt behozom, akkor is találok benne. Ma például a babakocsiban volt egy a kisbabám mellett. Azt hittem idegbajt kapok. Nyugtassatok meg, hogy nem tehet kárt a kisbabámban.
2013. jún. 27. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs babakocsi hálód?? A miénkhez nem volt, de a neten egy ezresért már lehet rendelni. Így mindenféle apró bogártól, szúnyogtól meg tudod védeni.


Megnyugtatlak, hogy ez a bogár akkora kárt nem tehet egy kisbabában, mint egy hangya. A fiam bodyjába belemászott egy, és a kis derekától egészen a nyakáig, még a fejbőrét is végigcsípte, ami hatalmasra duzzadt. Azt hittem először bárányhimlő, mert életembe nem láttam még ilyet, el is vittem orvoshoz ahol kiröhögtek, hogy ez csípés...:(

2013. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is utálom :)

tavaly nyáron eltört egy ilyen dög miatt a lábujjam :D

vasaltam a fiam ruháit, egyikből kimászott, a vasalóval akartam agyonpörkölni, de felborult a deszka, rá a lábamra... :D

szóval nem csak utálom, hanem bosszúszomjas is lettem ellenük :D

2013. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

....akkor pont ide passzol a kérdező kérdése: "fülbemászó rettegés"" Fülbemászók rettegjetek, jönnek a vérszomjas anyák! :):)):)

Marha idegesítő egyébként, és az hogy kintről simán bevisszük a lakásba.

Hogy néz ez a dög ki, tudnátok képet linkelni?

2013. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!