Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet ekkora ár különbség...

Hogy lehet ekkora ár különbség boltok között? Teljesen elszörnyülködtem

Figyelt kérdés

Az utobbi időbe vettem a babámnak Hamanek márkájú gyümölcsös bébiételt.

Elmentünk egy boltba tegnap gondoltam veszek neki.

Majdnem padlót fogtam 490ft volt egy üveggel mikor én egy másik boltba ugyanazt megvettem 159ft-ért

Hogy lehet ennyit rátenni????

Iszonyat


Nem hogy dupla majdnem hogy tripla annyiba került.

Ahol én szoktam venni ott nem akciós alapba annyiba kerül


Még egy kérdés ti mindennap főztök a babátoknak? 8hónapos nemtudom mit főzhetnék neki?

Krumpli-csirke-répát szoktam krumpli-répa-,tejfölös krumplifőzeléket'paradicsomos krumplit,sütőtököt.

Tudnâtok recepteket írni?

A brokkolit spenótot nem eszi meg semmilyen formában



2013. jún. 27. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Én alma-csirke-répát főztem legutóbb. Nem főzök mindennap, mert nem tudok annyira kis mennyiséget leturmixolni, csak 2-3 napra valót.

Az enyém 7 hónapos (pont ma), szóval én kevesebb félét adtam eddig neki mint te.

2013. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hű,tényleg durva ez az árkülönbség!

Egyébként én sem főzök minden nap (tízóraira és uzsira mondjuk mindig friss gyümölcsöt turmixolok kekszel, natúr joghurttal, túróval stb), de ebédre a főzeléket vagy 2 napra készítem neki, vagy eleve úgy főzök a férjemnek és magamnak, hogy abból a pici is tudjon enni. Sokszor szoktam azt is csinálni, hogy üveges bébi főzeléket "javítok" föl, tehát pl adott egy "vegyes kerti zöldség csirkehússal", akkor annak kiszedem a felét, főzök hozzá répát, krumpli, husi van a mi főzött ételünkből, és így turmixololm össze.

Amúgy amiket szoktam neki főzni:

- krumplifőzelék (vagy kis joghurttal, vagy tápszerrel habarva)

- krumpli répával/ karalábéval/ céklával

- rizs répával/paradicsommal/sajttal

- cukkini/tökfőzelék

Húsnak általában csirkét főzök hozzá, vagy fasírtot keverek belőle, de evett már májat, halat, marhát is, ezeket inkább akkor, ha eleve ilyen ételt főzök magunknak is.

Gyümölcsös pépekből mindent imád, minden párosításban.

2013. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a ttescoban volt drágább véletlenül? A p.fám majdnem leszakadt a múltkor,hogy a kecskeméti (amit a dm-ben,rossmann-ban 289-ért veszek) ott 498 Ft!
2013. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Dede ott láttam annyiért komolyan eszméletlen!!!

Azt hinné az ember hogy a tesco olcsóbb mint a rossmnan meg a dm es közben nem igaz

2013. jún. 27. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!