Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinél nem sorba jöttek a...

Van akinél nem sorba jöttek a fogak?

Figyelt kérdés
Volt akinek a szemfogak helyett a mellette levő őrlő fog jött ki a babájának?Már kinn van 8 foga a lányomnak, most a szemfogak következnének és az imént fedeztem fel a szájában hátul egy őrlőfogat.Szóval úgy néz ki, hogy metsző->metsző->szünet->őrlő. :D
2013. jún. 27. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam most jön a 14. foga,szemfog. Neki alul,középen a "4."foga volt a 10. :) Azt hittem,hogy sose akar már kibújni,de 13 hónaposan már volt rágófoga alul meg fent :)
2013. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában a szemfogak jönnek ki utoljára, a védőnö elmondása szerint, de látott már olyan babát, akinek az első 4 foga a szemfogai voltak.
2013. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah tényleg? A szemfogak az utolsók? Ezt nem is tudtam..Azt hittem sorban jönnek egymás mellett :) Akkor jó köszi, hogy mondod!
2013. jún. 27. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!