Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3. hónapos babám erőszakosan...

A 3. hónapos babám erőszakosan ülne! Mi a tehendő?

Figyelt kérdés
Egyszerüen ha felveszem a fejét nyomja előre,ha pihenő székbe teszem akkor csak felfele emeli a fejét és csak sir ha nem feljebb tartjuk.Már probáltam lekötni,játszani vele,és addig el is felejti!nálatok is ilyen erőszakos volt a babátok???

#ÜLNE
2013. jún. 27. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
Az én babám is mindent előbb csinált. Nyilván lekötni nem lehet a gyereket :) Próbálgasd, tornáztasd, hogy erősödjön. Én nekidöntöttem olyan 4-5hósan pár a párnának rövid időre. Nem lett baja a csípőjének. 10hósan már kézen fogva sétálnunk kellett, mert nem volt hajlandó másképp menni.
2013. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nem ülni akar csak úgy tűnik :)

ez egy reflex, 3 hónapos korban jelenik meg :) nem tudatosan akar felülni, hanem a reflexe kényszeríti ebbe az idétlen erőlködős, félig ülő helyzetbe :)

pár hét és leépül, addig próbáld vízszintesbe fektetni, ha meg az öledben van, nyugodtan lehet függőleges helyzetben, csak tartsd rendesen a súlyát, ne nehezítsd a gerincére :)

2013. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!