Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fül piszkálás? Mitől lehet?

Fül piszkálás? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

9 hónapos Kisfiam piszkálja a fülét. De csak akkor amikor a szemét is dörzdsöli meg amikor álmos.


Nem hiszem h fájna neki, hiszen a fülfájás az egyik legrosszabb és akkor gondolom sírna.

Megfázni, huzatot sem hiszem h kapott mert mániákus sapka feladó vagyok :)


Szerintetek?


2013. jún. 27. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

álmos


Én lányom is a fülét dörzsölte, mikor álmos volt.

2013. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogzás miatt is piszkálhatja a fülét,
2013. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pótcselekvés, a lányom is csinálja.


Azt azért nézd meg, hogy nincs-e ott valamilyen bőrtünet, pl. meleg kiütés, ekcéma, ilyesmi.

2013. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiam is piszkálja. Mikor álmos, akkor a füle felső részét, mikor a foga jött, akkor a fülcimpáját húzgálta, de volt olyan is, hogy belenyúlt az ujjával és úgy piszkálódott. Megnézte a doktornő, nincs begyulladva, csak extra mennyiségű fülzsírt termel a füle, és valószínű, hogy viszket neki. Naponta 2x is tisztítom neki.
2013. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nincs rajta semmi külsérelem , se kiütés semmi.


Foga még nincs, doki néni szerint várható, mert be van dagadva az ínye. Én is ilyesmire gyanakodtam. az öcsém is ilyen volt annak idején, állandóan a fülét piszkálta.

2013. jún. 27. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, az enyém is csinálta ilyen idősen. Nyomkodd meg finoman a füle mögött...ha fáj neki akkor be van gyulladva.

De szerintem semmi baja, én is aggódtam, hetekig csinálta.

2013. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom akkor csinálta mikor jöt a foga.
2013. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!