Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM-es Babylove pelus?

DM-es Babylove pelus?

Figyelt kérdés
Azt olvasom mindenhol,hogy milyen jó,az én picurom 6kg,hogy vannak a méretezései,mindegyiknek gumis a hátulja? Egy csomagban hány darab van és mennyibe kerül akciók nélkül?
2013. jún. 27. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon bevált. Az én babám 6,5 kg, még a 3-as pelust (4-9 kg) használjuk. Igen, gumis a hátulja. A 3-as méret 4599 Ft/100 db, a 4-es ugyanennyi, csak 86 db van benne. A nagyobb méreteket még nem néztem.

Így elég drága, de én gyűjtöm a pontokat, mindig 25 %-os kuponnal veszem, így a 100 db 3500 Ft-ra jön ki.

2013. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak jót hallottam róla! Árban teljesen korrekt, és minőségileg is hozza a színvonalat. Nekem annyian ajánlották, hogy augusztusban születendő babánknak vettem is egy csomag ilyen pelust, "newborn" méretben. Ez, kérlek, 1200-1300 volt, 2-5 kg-ig. Ahogy néztem, a nagyobbak drágábbak, (nem akarok hülyeséget mondani, Ft-ra pontosan nem emlékszem) de a minőségileg ugyanilyen szintű versenytársaktól lazán elmarad az ára.

Javaslom, hogy válts ki DM kártyát, és a pontokat be lehet váltani kuponokra. (Van külön Dm bababónusz, abban célzottan babás termékekre küldenek ki ajándék kuponokat, ingyenesen)

Van, amelyik kupon 15% kedvezményt nyújt a végösszegből, de ahogy láttam sokszor kerülnek be Babylove termékek az ilyen kuponfüzetekbe (sok más mellett).

Egyébként itt írnak is a termékről:

[link]

2013. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, bár elég pisiszagú tud lenni már kis mennyiségtől is, más pelusnál ezt nem tapasztaltam.

Ennek ellenére én is ezt veszem legtöbbször, mert kuponnal a mega pack csomag rettentő jó árban van és a pisiszagot leszámítva nagyon jó, sosem folyt még ki se pisi, se kaki, éjjelre is kibírja.

2013. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!