Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekorvos írt fel a babámnak...

Ildi0620 kérdése:

Gyerekorvos írt fel a babámnak Nutricia Fantomalt. Kinek, hogy jött be ez a gyógyászati célra szánt tápszer? Kisfiam elég nyugtalan tőle, de abszolút nem eszik többet.

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

A fantomalt-tól egyáltalán nem kell többet ennie. Épp ez a lényeg, rosszul evő gyerekeknél, akiknek rosszul alakul a súlya , szóval náluk írják föl, energiapótlás gyanánt.

Ettől nem eszik többet, viszont nem esik vissza a súlya! Nem hinném, hogy ettől nyugtalan, talán akkor, ha sokat kap belőle, több mint 5 adagolókanállal.Ekkor tudom elképzelni.

2013. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de igen sokat visszabüfizik is. Amíg adtam neki kevesebbet evett. Abbahagytam többet eszik.
2013. jún. 29. 00:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát persze , hogy kevesebbet evett. Mert telíti. Lehet, hogy kevesebb adagolókanállal kell neki. Egyébként ha anélkül többet eszik miért van szüksége fantomaltra? ezt nem értem. Olyankor adják, amikor alig eszik a gyerek, hogy valahonnan mégis energiát nyerjen, mert a fantomalt igazából egy energiabomba. Vagy betegség után amikor nagyon legyengült. Akkor is adják.

Bukásra a nutriton sűrítőt adják.

2013. jún. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy én sem értem :).4 hónapos és csak 120-akat eszik,van mikor a 150 is,de eszik mellette 4 hónapos kórtól való bébiételeket is. Azt nagyon szereti.2 és fél hónapig szopizott,aztán később mindig sírt még utána és elment az anyatejem. Most 5400 kg és 65 cm. Nem tudom mennyire van rá szüksége. Amíg adtam neki a Fantomalt még annyit se evett mint eddig.
2013. jún. 30. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk azért írta fel a gyerekorvos, mert a kisfiam nem nagyon hízik. Eszik rendesen, de szinte az összes kaját lemozogja.

Már én se adom neki, mert csak felpörgeti. De amíg adtam, ő is kevesebbet evett, hamarabb eltelítette a pocakját a kaja. Én úgy adtam, hogy 100 ml anyatejhez egy kanállal.

2013. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen! :) Nekem is sokat mozog. És mindig elkezd beszélgetni a cumisüveggel mikor már érzi,nem olyan éhes. Ez 120-nál kezdődik :). De viszont egész éjjel alszik. 6-körül kel fel,olyankor félálomba megeszi a 150-et is. Én nem látom vékonynak,csak nagyon magas baba.
2013. júl. 1. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!