Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam nyakát (valószínűleg)...

A fiam nyakát (valószínűleg) megcsípte egy pók. Látnia kell orvosnak?

Figyelt kérdés
Igazából már nem is vagyok benne biztos. Tegnap vettem észre hogy nagyon vakarja hátul a tarkóját, a 10 hónapos fiam. Most este jobban megnéztem és két pici piros párhuzamos pöttyöt láttam. Megkéne néznie dokinak? A gondom csak az, hogy csak hétfőn és kedden van tanácsadás/egészséges rendelés. Várjak addig?
2013. jún. 27. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak kkor kell a csípést megmutatni, ha a vakarástól elfertőződik. Kend be egy kis fenistil géllel (recept nélkül kapható, de még ez sem szükséges) és magától meggyógyul. :)
2013. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs komolyabb reakciója, akkor várhatsz. Kend be Fenistil-géllel.
2013. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az sajnos nincs itthon. De akkor első dolgom lesz holnap venni. Használható 10 hónapos babán?
2013. jún. 27. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
A kalcium jó kiütésekre, csípésekre, allergiás tünetekre, bár nem tudom, lehet-e babáknak kalcium tablettát vagy vmi hasonlót adni...
2013. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használható.
2013. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!