Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen szúnyog-és kullancsr...

Ti milyen szúnyog-és kullancsrisztót használtok/használtatok kisbabátok védelmére? Melyik vált be?

Figyelt kérdés

Olyan helyre megyünk nyaralni ahol biztosan van kullncs, de a babám még csak 11 hónapos, nem kaphat kullancs elleni oltást, de mászni fog a fűben, nem tilthatom el. Olyan sok krémet és spray-t lehet ma már kapni a rovarok ellen, de nem mindet lehet csecsemőnél alkalmazni.

Tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék kérni.


2013. jún. 28. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
tegnap vettem VAPE KID-et. Nagyon kellemes ilata van és spray, csak rá kell fújni a babára és a ruhájára.
2013. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igazából ma már mindenhol lehet kulancs nem csak erdőben! Èn egyszer olvastam, hogy nem kellenek a drága kencèket megvenni mert az a lènyeg, hogy a saját illatodat ne èrezze! Igaz èn csak a saját tapasztalatomat tudom leírni ès èn mindig csak olyan sprèt vagy parfümöt használok ami èpp itthon van! Csak nagyobb menyisègben, plusz betűröm a nadrág szárát! Jelentem soha nem volt bennem kullancs! Pedig gombázni, kirándulni járok! De persze a szúnyog az más!
2013. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
patikában lehet kapni BIO szunyogriasztót (a nevét nemtudom) Én csak azt fujnám a gyerkőcre.
2013. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megálltam a polc előtt azt üzletben és elolvastam 3-4 féle kullancsriasztó flakonját. Amelyikre nincs ráírva, hogy 2 éven aluli gyermeknél nem használható, azt vettem meg. Most éppen Protect spray és lotion is van. Annyi van rá írva, hogy 10 éven aluli gyermek csak felnőtt felügyeletével használja, meg, hogy a kézfejre ne kenjünk belőle. De pl. ott van a Vape Bio kullancs- és szúnyogriasztó (zöld), elvileg bio, mégsem lehet babára fújni. Ja, az én fiam 1 éves múlt, de már 11 hónaposan is ezzel kentem be, eddig nem volt semmi baja tőle.
2013. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!