Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik a DM-ben vásâroltok...

Akik a DM-ben vásâroltok tudtok válaszolni?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül a babylove popsitörlő?


És a 8hónap feletti babylove-os bébiételek?

Illetve a dm-es pelenka?

4-es pelenka ára érdekelne és hogy hány db van benne


Tényleg ennyire jó a babylove-os márka?



2013. jún. 28. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
700-1000.- körül van a 2 db-os popsitörlô, a pelus 4600.- (nagy dobozos) , a kisebb olyan 2800 körül lehet. Nekem annyira nem tetszettek, valahogy kicsi is volt, kemèny is...A bèbitel 3-400 Ft között, akciótól függôen
2013. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha olcsó de jó pelust szeretnèl próbáld ki az Aldisat! Nálunk nagyon bevált csak ez bírja ki az egèsz èjszakát! A 4-es mèret 50 db-os ès 2400 ft.
2013. jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont ma voltam, a popsitörlőre emlékszem! A 2 csomagos 799 volt!
2013. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a pelus jó azt használjuk de már a popsitörlőt nem mert az nagyon drága!
2013. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pelenka 2500 forint,ez tuti mert csak azt vettem,VISZONT 2 csomagban is már volt hibás darab,eddig 4et raktam félre(nemtudom,hogy bevigyem e megmutatni),szanaszét vannak szakadva. 38 darabos egyébként.
2013. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a popsitörlő 450 ft 1 csomag/80 db van benne.

Pelenka 4600 körül a nagy dobozos, de szerintem a rossmannos és aldis ezerszer jobb. Mindegyikből 4-es méret kell a fiamnak, a DM-ből 5-ös, valamint nagyon keménynek érzem. A Rossmanban van 2 db-os minta csomag 160 ft-ért, próbáld ki, látni/érezni fogod a különbséget a Dm és e között. Az Aldis nagyszerű, nekem olyan Liberósnak tűnik, 2400 ft/50 db, csak ritkán jutok el oda, ezért szoktam Rossmannosat venni, vagy ha nagy dobozos pampers akció van, akkor olyat. De Dm-est soha többé nem veszek az tuti.

2013. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Aldis veri az összes pelenkát nálunk is, mondom ezt 5 másik anyuka tapasztalata alapján... sőt, ha Ausztriából tudjátok beszerezni ( ott hofer), akkor még olcsóbb, mint itthon:-)
2013. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!