Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Készíthetek 10 és fél hónapos...

Készíthetek 10 és fél hónapos kisfiamnak pudingot rizstejből uzsonnára? Tejfehérje érzékeny és úgy érzem, hogy ez miatt elég egyhangú a táplalkozása, szeretném egy kicsit változatosabban etetni.

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 10:06
 1/4 A kérdező kommentje:
És milyen pudingot vehetek? Csoki, vanília, puncs esetleg?
2013. jún. 28. 10:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz csak nézd meg a pudinpor összetevőit, nehogy olyan legyen benne, amit nem kaphat a fiad. Az más kérdés, hogy nem értem mi szüksége van egy 10 hónaposnak arra, hogy pudingot egyen.
2013. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én értelek!

Az én babám ekcémás ő ezért nem ehet tejterméket! És baromi nehéz kitalálni nap mint nap, hogy mit egyen és ne legyen egyhangu.

A dr otker vanilia pudingban nincsen tejszármazék sem. Én is ezt adtam tegnap, gyümölccsel turmixolva neki. Igaz ő már 15 hónapos. De kapott 10 hónaposan is ilyet már.

2013. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is kapott már Dr.Otker vaniliás pudingot rizstejjel főzve,és nagyon szereti.Rizstejből készíthetsz még neki tejbegrízt,tejberizst,kukoricakását,zabpelyhet gyümölccsel...stb.
2013. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!