Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akinek volt here...

Anyukák akinek volt here vizsérve a kisfiának fölszivódott? V meg kellett operálni? Mennyire komoly operáció?

Figyelt kérdés
ma mondta az orvosa hogy el kell mennünk sebészhez és ha nem szívódik fel 1 éves koráig akkor meg kell műteni.
2013. jún. 28. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam 17 hónapos, pont 1 hónapja műtötték vízsérvvel. Neki egy éves kora után jött ki. Nagyon "kicsi" műtét, nem viselte meg egyáltalán. Ha kérdésed van, nyugodtan írj! Én is nagyon aggódtam, gondolhatod...
2013. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ne aggódj, ha még nincs egy éves, simán fel is szívódhat!
2013. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk tavaly nyáron jött elő. Kisfiam akkor volt 2,5 éves. Bevittük a klinikára, megnézte a doki, mondta hogy ha néhány napon belül nem múlik el, menjünk vissza. Szerencsére 2-3 nap alatt elmúlt, nem kellett műteni.
2013. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat . a fiam még csak 4 hónapos , 2 hetesen vette észre először a doktornő,de eddig nem mondta hogy operálni kell.ma nagyon megijedtem mikor mondta hogy lehet műteni kell. remélem neki is majd elmúlik operáció nélkül.
2013. jún. 28. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!