Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy tetszik az a név,...

Nektek hogy tetszik az a név, hogy . Noel János?

Figyelt kérdés

Azt ne írjátok, hogy sok Noel van, mert mifelénk egy sincs oviban és iskolában sem, pedig városban lakunk:-)

Olyan nehéz szép és normális fiúnevet találni, az utcánkban szinte az összes nekünk tetsző név elkelt már, pl Levente, Gergő, Ádám, Dávid, Kristóf, Milán, mondjuk ezek elég gyakoriak is... esetleg írhattok még pár nevet, hátha...:-)



2013. jún. 28. 16:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%

Úúú,nem,ne haragudj. Megőrülök ettől a Noeltől... És a János? :D nem tetszik.

De persze ettől függetlenül,ha Nektek tetszik,hajrá! :)


Nekünk Áronunk lesz!


Sok boldogságot!

2013. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Péter, Kornél, Soma, Csaba, Frigyes, Vilmos, Tibor, Csongor, Tivadar, Konrád, Béla, György, Zsombor, Gerzson, Miklós, Szilárd. Sok van még, amit nem is olyan gyakran adnak.
2013. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
A ketto egyutt katasztrofa. Kulon kulon mindketto az elmegy kategoria nalam, de egyutt..... Mar csak valami osmagyar vezeteknev kell hozza es kesz....
2013. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

a kettő együttnem tetszik.Mondjuk a Jánost egyáltaln nem adnám.


Balázs,Benedek,Tamás,Marcel,Milán

2013. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
A kettő együtt nagyon nem jó. Mondjuk nekem külön sem tetszenek, de nem is én vagyok a lényeg. Nekem tetszik a Szabolcs, Tamás, Balázs.
2013. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A Jánost az apuka miatt szeretnénk továbbvinni, a Noel pedig nekünk tetszik. A vezetéknévvel kiejtve nagyon jól hangzik... Simán Jánost egyikünk sem akar.
2013. jún. 28. 17:07
 7/26 A kérdező kommentje:

Az is nehezíti a dolgot, hogy sok nevet tudunk bizonyos személyhez kötni, emiatt van kizárva az általatok felsorolt nevek 95%-a sajnos.

Azért várom a további válaszokat még:-)

2013. jún. 28. 17:11
 8/26 anonim ***** válasza:
Nincs olyan vezetéknév,amihez a Noel János így együtt jól mutat. Viccesek egymás mellett :)
2013. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Egyetértek azokkal, akik azt írták, együtt nagyon nem jó a két név. Teljesen más a kettő hangzása, stílusa, sehogy nem jön ki jól. A Noel nekem egyébként tetszik. A János (szerintem) öreges. De ez mindegy is, csak együtt ne add neki...!
2013. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Pont ezért írtam ki a kérdést:-)

A Jánost nem akarjuk mindenképpen továbbvinni, csak egy lehetőségként javasolták mások így nekünk.

Hú, azért a Béla és a György azért elég gáz manapság szerintem, mondjuk én kötöm is őket valakikhez...

2013. jún. 28. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!