Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árthatott-e másfél éves...

Árthatott-e másfél éves kisbabámnak, ha egy forgószékben pörgetve jó alaposan elszédítették?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vettem észre időben, hogy a gyerekek játék közben addig pörgették egymást (másfél éves kisfiammal együtt), hogy a picim annyira elszédült, hogy a szeme már forogni kezdett és olyan furán félre fordult, félre húzott a feje.

Az egész kb. néhány másodpercig tartott és látszólag nyomtatlanul elmúlt, de az alatt nem is reagált semmire, hogy szólítgattam meg ilyesmi.

Kicsit megijedtem...


2013. jún. 28. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem lesz semmi baja. ha holnap hányna vagy elájulna vidd orvoshoz és kérj koponya ultrahangot is. De szerintem nem lesz baja, nyugi.
2013. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Valószínűleg annyira elszédült, hogy lehet akár az eszméletét is elvesztette pár pillanatra és azért nem reagált semmire.. de ha azóta jól van nem hiszem, hogy baj lenne.

Ha aggódsz, akkor a háziorvoshoz vidd el és kérdezd meg, vagy csak hívd fel, hogy megnyugodj!

2013. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Nem lesz baja. Elszédült. A szeme a szemteke rezgés miatt forgott, ez normális, sőt, az lenne a baj, ha nem "rezegne" a szeme ide-oda egy jó alapos pörgetés után. A feje meg azért húzott félre, mert elszédült. Semmi baja nem lesz, az én 2 évesem pl imádja, ha pörgetik, szép, okos, egészséges.
2013. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó, hogy van szemteke rezgése! :)

enyémnek elég renyhe, a gyógytornász is jól megforgatta, nekünk is kell 1,5 éve rendszeresen pörgetni forgószékben :)

gondolom kicsit túlpörgött a gyereked, de nem hiszem, hogy baj lenne :)

2013. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen ez jó, hogy elszédült. az lenne a baj, ha nem szédült volna el. semmi baja nem lesz
2013. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, jól írták a szemteke rezgést.:) Ha kettőt fordulok a babámmal, akkor neki is van. A tiédet többet forgatták, azért húzott szegénykének a feje, de nem lesz baja, ne aggódj.
2013. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat!!!
2013. jún. 28. 23:39
 8/8 anonim ***** válasza:
dehogy lesz baja, ez egy vizsgálati módszer is egyébként.
2013. jún. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!