Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég intim kérdés. Nem megy...

Elég intim kérdés. Nem megy az együttlét a babánk 'miatt', hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Nem azért nem megy a dolog mert nem kívánjuk egymást, nem is azért mert zavar minket a gyerek. Másik szobában alszik. Csak egyszerűen ahányszor a párom hozzám ér a gyerek felsír, kiabál, hogy Anyaaa, Anyaaa. Másfél éves. Próbáltuk sutyiban, halkan, vagy éppen zuhany alatt, de ágyban is. Na mindegy szóval nem vagyunk sznobok egyáltalán. De mintha a gyerekben radar lenne, vagy nem tudom mi, valami érzékelő! Délben mindig alszik 3 órát, hétvégén mikor mosogattam, a párom mögém bújt, elkezdte csókolgatni a nyakam, ahogy megfordultam a gyerek megint visított. Komolyan nem értem mi ez, mindig csak akkor! Ha hulla fáradtak vagyunk este, vagy csak tévézünk, a kicsi nem kel fel egész éjjel. Elég idegfeszítő, hogy csak akkor tudunk együtt lenni, ha a kicsit bevállalja a mama egy délutánra, ami legutóbb 2 hónapja volt, mert ő is dolgozik! Senkivel nem merek erről beszélni, nem szeretem kitálalni a családi szennyest, csak egyre feszültebbek, egyre fusztráltabbak vagyunk. (itt nem a családi életünkre gondolok) Lehet hihetetlen, de még mindig szerelmesek vagyunk egymásba, sokszor 1-2 érintéstől remegünk, annyira kívánjuk egymást. De amikor hozzám ér......... Nem tudom mitévő legyek, nagyon bánt a dolog. Az is gáz, hogy nappal is ez van. Ha a fiam látja mikor megöleljük egymást, amit elég sűrűn teszünk, mert szeretünk bújni, akkor őrjöngeni kezd, hogy vegyük fel. Imádom szeretem a gyerekem, csak most csúnyán fogom mondani, tök olyan mintha direkt szívatna minket! Tudom nem direkt csinálja és nem is őt hibáztatom. Volt valakinél hasonló, van erre valami megoldás? A lepasszolástól eltekintve, mert egyrészt nincs senkink csak a mama, aki ugye dolgozik, másrészt meg nem akarom, hogy ehhez legyen kötve a szexuális életünk. Köszönöm ha valaki tud hasznos tippet adni!
2013. jún. 28. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire leszel kisegítve a válaszommal, de az agykontroll jutott eszembe. Van egy technika amivel "üzenni" lehet a másiknak. Próbáld meg, hogy amikor alszik a kicsi, akkor ellazulsz, becsukod a szemed, és elképzeled ahogy beszélgetsz vele, elmondod neki, hogy mennyire szeretitek, de apát is szereted, és ha megöleled, akkor az nem azt jelenti, hogy őt már nem szereted. Vagy valami hasonlót, amiből megérti, hogy nem kell féltékenynek lenni.

Na ezért a válaszért biztos le leszek pontozva, de egy próbát szerintem megér.:)

2013. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan így még nem kértem, csak már fohászkodtam, hogy " jaj könyörgök ne ébredj fel!" De nem jött össze. :D Lehet ki fogom ezt is próbálni, mert én is hiszek ezekben a dolgokban, hogy létezik ilyen, csak én nem tudom alkalmazni.
2013. jún. 28. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, hogy az agy nem ismeri a "nem" szót, szóval ha te azon fohászkodsz, hogy ne ébredj fel, akkor tuti felébred. A gyerekek nagyon fogékonyak az ilyen dolgokra.

Ezekben a könyvekben sok esetet leírnak, nézz bele ha van kedved. Szerintem az is jó lehet ha fohászkodsz, csak más formában tedd.:)

[link]

[link]

2013. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól írják, rosszul fogalmaztad meg, mert megerőístés kell, tehát helyesen: jó mélyen alszol Kicsikém, és nagyon szépeket álmodsz :) És közben látod lelki szemeid előtt, hogy milyen édesdeden alszik, és mosolyog álmában, és átjárja a szívedet a hála a gyönyörű, boldog gyerkőcödért!

Lehel bonyolultnak tűnik, de belejön az ember. :)

Mintha csak rólunk írtál volna egyébként, de én már így állok hozzá. Általában az szokott mostmár lenni, hogy közben nincs gond, mikor végzünk a bújással, akkor szokott átfutni az agyamon, hogy nah, szupi, nem ébredt fel...nah, ekkor szokott riasztani! :) Fura nem?! Az elme valóban nem ismeri a "nem" szót! :)


Próbáld ki, de fontos a "hála" érzete! :)

2013. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kíváncsicska ***** válasza:
A mi lányunk is ilyen volt 15-16 hónapos lehetett kb.Ha egymáshoz bújtunk kapásból megjelent.Jó nem zavarta ha pusziltuk egymást, ebből szerencsénk van, de szinte ugyanaz volt mint amit te leírtál.Szerencsére pár hónap alatt elnőtte.Talán a ti gyerkőcötök is elnövi.Bízz a legjobbakban.
2013. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!