Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi célt használ a baldachin?

Mi célt használ a baldachin?

Figyelt kérdés
A fejvédő az hasznos dolog,a baldachin nagyon jól mutat de van e valami célja azt nem tudom..

2013. jún. 28. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól néz ki és esetleg a naptól is védhet.
2013. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
semmit.dekoráció.
2013. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem valaki egyszer azt mondta, hogy kuckósabbnak érzi úgy a baba a helyet, persze lehet, hogy hülyeség. A naptól véd és jól néz ki :)
2013. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csupán csak dísz :)
2013. jún. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanarra jo, mint amire a függöny az ablakon: meghittebb légkört teremt, elválaszt a külvilágtól.
2013. jún. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dísz és valamennyire naptól is védhet. Mi egy szobában aludtunk, és hogy rálássak az ágyból is a lányomra, semelyiket nem tettük fel. Bár nekünk a védőnő a fejvédőt kifejezetten nem is javasolta.
2013. jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk azért volt jó, mert egy szobában aludtunk a babával, és a tévé is ebben a szobában volt.

A kiságy úgy volt elhelyezve, hogy a tévének háttal volt, és még rajta volt a Baldachin, így egy kicsit a fényeket is felfogta.

2013. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Porfogónak jó!
2013. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van! Ahogy írták mások is, a fénytől védhet. Velünk van egy szobába még a kicsi és ha nem lenne a baldachin pl. a nagy lámpa fénye totál rá világítana. És ha nyitva van az ablak, abban is segít, hogy ha úgy lengedezik a szél, érje a levegő, de ne legyen a szélben.

Szerintem igen is hasznos.

2013. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!