Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Elromlott" a 3 hónapos babám?

"Elromlott" a 3 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Idáig alig volt hangja, ha sírt mindig tudtam mi baja, de 1 hete látható ok nélkül felsír, fájdalmasan sír, nyűgös. Más babájánál is volt ilyen? Az öklét tömi a szájába, de nyála nincs sok-lehet jön a foga??
2013. jún. 28. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is tömte a kezét a szájába, most már 7 hónapos és még egy foga sincs. Akkor én is azt hittem, hogy a foga.

Tudom, ez most nem volt hasznos válasz.:/

2013. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 hónaposan volt ugyanez, volt 2 pokoli hónapunk, csak akkor volt csendben a lányom, ha ölben volt, de azt is cssak úgy, ha sétáltam, vagy minimum álltam vele, úgy is aludt el, és sokszor le se lehetett tenni, ölben aludt. Vagy ha kinn voltunk a szabadban, borzasztó volt, de mire betöltötte a 6 hónapot, megvolt az első fogacska, és ezek a borzalmak is elmúltak. Szóval szerintem a foga a ludas, elindult,de sajna ez hosszú folyamat. A figyelemelterelés a legjobb megoldás, sokat szabadban lenni, majd elmúlik, addig is kitartás!
2013. jún. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dia1127 válasza:

kb 3 hónapos korában az én kis lányom is ezt csinálta.

végül ki derült h nincs elég tejem és ez a hiszti oka,

a fogacskára rátérve,nekünk 2 hónapos kora óta láthatóan fehérlik és be van dagadva az ínye a kincsemnek, már 7 hónaposak vagyunk de fogacska még sehol

2013. jún. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!