Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Mi baja lehet? Hogy...

SOS! Mi baja lehet? Hogy segítsek?

Figyelt kérdés
4 hónapos babám tegnap 5tól szinte folyamatosan nyüglődik, sír, ordít. Éjjel max. másfél órát aludt egyszerre egy-egy óra altatás után. Láza nincs. Semmi nem nyugtatja meg csak ha elég fáradt már, akkor a porszívó hangjára bealszik, de csak amíg szól. Mintha nem tudna elaludni. Gyakran szellent síráskor, és arra is ébred fel. Vigyük orvoshoz? Vagy van itthon viburcol kúp, adjam neki? Még nem adtunk neki korábban. Férjem még nem ért haza, őt várom, olyan tehetetlen vagyok mit csináljak? Ennyire durva még sosem volt.
2013. jún. 29. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet fogzástól is. persze a fogai nem most azonnal fognak kijönni, de lehet attól. Fogzásra jó a viburcol, de én nem hiszek benne. Fogzásra dologel vagy dentinox szokott segíteni. Ha nem a foga, hanem a hasa fáj, akkor infacol vagy espumisan szuszpenzió. Mivel nem tudod, mi baja, felhívnám az orvost, mit mond. Adhatsz nurofent vagy paandolt, nyilván fáj valamije.
2013. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Több dolog is lehet. Először is fájhat a hasa, gondold végig, mikor volt kaki, ha nem volt akkor adj neki glicerines kúpot, laevolacot, vagy próbáld ki a hőmérőzést.

lehet, hogy csak puffadt a pocija, adhatsz neki Espumisan cseppet.

És ami nagyon valószínű még, hogy a fogacska kínozza. Ez mind lehet és valószínüleg már a fáradtság is rátesz. Ha van otthon Viburcol feltétlenül adjál neki, ne szenvedjen! Nem kell félni, hisz nekik találták ki, és mi sem szeretjük ha fáj valamink.

2013. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: én a viburcolt azért nem szeretem, mert vagy használ, vagy nem. Ugye nem valódi fájdalom csillapító. Én, ha a fiam nagyon szenved Panadolt adok, a védőnő is ezt javasolta vagy Nurofen/ Algoflex Baby. Ezek szirupos fájdalomcsillapítók. A Panadol nagyon hamar szokott hatni, nekünk ez vált be. Végső esetben adhatsz egy fél Germicid kúpot is, az orvos mondta, mikor a fiunk szenvedett, és nem tudtuk mi baja, de láza nem volt.
2013. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kaki volt többször is, normális színű, kicsit nyálkás, de az sokszor volt neki doki szerint nem kell aggódni miatta, ha más tünet nincs. Foga? Ínyén nem látok semmit, de elvileg az tényleg nem jelent semmit. Sokat nyálzik, mindent rág, de ez már egy hónapja megy. Így lesz mostmár minden éjjel-nappal? Most például 10 perce el van, de nem tart ez se sokáig.
2013. jún. 29. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy így lesz:) Vagyis lesz, amikor jobb lesz, mert épp nem fáj semmije. Fiam 3 hónaposan kezdte ezt, 11 hónapos lesz a jövő héten, még most is szenved éjszaka, rosszul alszik. Most már tudom a sírásából, ha a foga fáj, és ha nagyon nem használ a Dologél, akkor adok neki estére Panadolt.
2013. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!