Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nézik le az olyan...

Miért nézik le az olyan anyukákat akik nem vesznek a babának felesleges dolgokat? Pl: orszívó, pelenkázó, légzésfigyelő, bababútor.

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
80%
ki nézi le őket? egyébként az orrszívó nem felesleges, és a légzésfigyelő sem, pláne korababánál. bár én nem vettem.
2013. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
100%
Mert van, aki nem tartja ezeket feleslegesnek. Ennek ellenére én nem hsizem, hogy enélkül nem lehet felnevelni egy gyereket. Csak ha telik rá, megkönnyíti az életet.
2013. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
87%

Én sem vettem, csak ami fontos. És senki nem néz le!

Te ezt miből gondolod, hogy lenéznek ezért?

Amúgy az orrszívó szerintem nem felesleges, mert egy baba még nem tudja kifújni az orrát, ha kell.

2013. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
100%
Én sem veszek neki semmit feleslegesen, de pl orrszívó kell, a porszívós nincs 2ezer ft. Engem pl nem érdekel mások véleménye, mert 4. babámat várom, tudom, mi kell neki, és tudom,mi felesleges.
2013. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
55%
Mert őket nem viszi rá a szükség és telik minden ilyen dologra. Az orrszívóra nekünk szükségünk volt.
2013. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézek le senkit emiatt, bár azzal nem értek egyet h az orrszivo felesleges. Én mindent megvettem mert telik rá, de tudom h bababutor nélkül is felnőne.
2013. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk a felsoroltak közül csak orrszívó van, azt amúgy nem tartom felesleges dolognak.

Mi pl. 3-5 hetes kora közt naponta többször használtuk, mert beteg lett.

2013. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
53%
az orrszivó nem luxus és felesleges dolog, ha náthás lesz a babád rá fogsz jönni hogy ez a legahtásosabb. A többi a te dolgod ha nektek nem kell, ne vegyél. Senkinek semmi köze hozzá. Nem tudom hogy egy pelenkázón mi tud felesleges lenni vagy egy komódon, alahova kell tenni a baba dolgoait.... AMiket felsoroltál abból egyedül a légzésfigyelő ami tényleg nem szükséges a többi alap dolog. ahogy egy babakocsi is vagy hordozó.
2013. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
76%
mi ezekből csak orrszívót használunk. Mindenkinek más a felesleges és a szükséges.
2013. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:

Van aki mindent megvesz a gyereknek és utána olcsóbban eladja, ebből járok én jól :D


Amúgy az orrszívó nem felesleges, fontos, hogy az orrjáratok tiszták legyenek! Illetve a bababútor alatt mit értesz?Mert a kiság nagyon fontos :)

A pelenkázó....hát ha nekem kellett volna megvennem nem adnék érte baromi sok pénzt, nekem egyik rokonom asztalos ő csinált egyet tök ingyen "hulladék" fából :D

2013. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!