Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kössem le a babám...

Mivel kössem le a babám figyelmét?

Figyelt kérdés

7 és fél hónapos,kisfiú

nem igazán kötik le a játékai,már vettem újat neki,cseréltem barátnőmmel játékokat hogy legyen újdonság neki,de csak ideig-óráig érdekli,

komolyan jobban eljátszik az üres tejes dobozzal mint egy kis autóval,ha el is van vele nem sokáig,ha a kezébe adom vagy bármi átnéz rajta,nem érdekli.

igaz 1,5 hete kezdte a hintázás-kutyázás-kúszás féle dolgot ez nagyon izgatja,lehet be van zsongva és ezért nem érdeklik a játékok.

egész nap nem tudok mellette ülni és játszani vele,a

3 éves nővérével is foglalkoznom kell,együtt is játszunk persze,de most nem is ez a lényeg.


mit találjak ki?

a babahordozóban sem szeret már lenni sokáig,akkor szeret benne lenni ha hintáztatja magát,na azt imádja.

holnap hozom haza a bébikompot,meg a babahintát,remélem ez jobban lefoglalja majd.

addig valami tanács vagy bármi?

komolyan adok egy fakanalat a kezébe,de azért bármit nem adhatok, mivel minden anyuka tudja hogy a babák azonnal a szájukba veszik a dolgokat.



2013. jún. 29. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A mozgásfejlődés miatt szokott ilyen előfordulni, hogy csak rövid ideig játszanak, inkább kúszna-forgolódna. Az én fiamnak is abban az időben a tejfölös doboz volt a legizgalmasabb.

Én vettem neki egy olyan plüss labdát, amire ha ráüt, elkezd zenélni. Bármilyen játékkal eljátszik, ha szól mellette a zene. Próbáld meg, hátha a tied is elvan zene mellett.

2013. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen vannak zenélő kütyüjei de van amelyiktől fél,

amelyiktől meg nem az is keveset köti le.

hát akkor okosabb nem lettem,

összeszedem a konyhában az összes műanyag cuccot,:)

2013. jún. 29. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
8 hónapos. Nálunk most a mini habverő, és egy dobozba bepakolt üres babavizes flakonok a menők...
2013. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
óh..az van itthon flakon
2013. jún. 29. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!