Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megijedt a lányom. Az én...

Megijedt a lányom. Az én hibám. Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

2,5éves a nagy 9hós múlt a kicsi.

Ma totál kiborultam, semmi segítségem, a kicsi egy fél másodpercet nincs el egyedül, egész délelőtt csak üvöltött :( PEdig csak 2*10 percre nem értem rá vele foglalkozni,míg begyúrtam, majd megcsináltam a buktákat:(

Annyira annyira sok(k) már ez nekem,hogy semmi nem köti le, hogy elszakadt a cérna, és mint a hülye gyerek elkezdtem bőgni. PErsze a nagy jött oda,hogy mi a baj, és sírva fakadt,hogy ő szeret engem. Alig tudtam megnyugtatni. Elmodntam, hogy én is szeretem, és hogy azért sírok,mert most nagyon fáradt any.


annyira lelkiismeret furdalásom van :(


2013. jún. 29. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

ne legyen. Más ilyenkor kiabál, megveri a gyerekeit. természetes, hogy et Neked is sok volt!

Ne aggójd, csak még esetleg térj vissza rá, hogy nagyon nagyon álmos, fáradt és ideges voltál, nem velük szerettél volna foglalkozni, de dolgod volt és sírtál kicsit. Tuti megérti majd. :)

Édes, hogy így reagált! Persze azért vigyázz, ne legyen sok ilyen és inkább tanítsd a nagyobbat, ho segytsen lefoglalni a picit és mutasson Neki jűázékokat, vagy énelekjen Neki. :)

Na meg szoktasd arra, h ellegyenek kicsit nélküled is, mert szükséged lesz még rá. :)


Sok sikert és nyugi, semmi gond, ez legyen a legnagyobb bajuk az életben, h sírtál! :)

2013. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

9 hós

szeparációs szorongás időszaka + érzi h veled valami nem okés = egész nap bőgés


amit tenni tudsz elnyomod a rossz érzéseidet addig amíg velük vagy - nekem a mai napig tudja a nagylányom h milyen a hangulatom pedig 11 éves ennyire érzi még !


másik a kicsit vidd magaddal akár oda is, tedd etetőszékbe adj neki egy kis tésztát had játsszon vele és természetesen a nagynak is ha ö is szeretne gyúrni :-)


a nagynak meséld el h Anya nagyon fáradt és ideges és azért sír

meséld el h mikor ö mérges vagy más baja van akkor ö is sír

ez ugyan olyan dolog


teljesen jól csináltad :-)

szépen megoldottad a helyzetet

kitartás a gyerekekhez

2013. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi. Nagyon jól csináltál mindent. Én is van hogy kiborulok, volt hogy sírtam is a lányom előtt. Én is elmondtam, hogy van, hogy az anyukáknak elfogy a türelmük, de ez nem rá irányul. Mi sok AnnaPetiGergőt is olvasunk és van egy olyan könyv, amiben az egyik mese pont erről szól. Ha Anya kiborul és elege lesz :) Szóval már nagyon jól lehet ezt kezelni, olvasni róla. Nem hiszem, hogy megijedt a lányod. Ez is hozzátartozik az élethez. Nem gép vagy, aki mindig csak mosolyog.
2013. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek!!


És üzenneén a privatban irogatónak,hogy nálunk szerencsére ez nem mindennapos így érthető,miért is ijedt meg a lányom. És ha véleményed van, azt vállald fel, ne privatban irogass!

2013. jún. 29. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!