Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alábbi dolgokat a szülés...

Az alábbi dolgokat a szülés előtt (vagy után) a gyermekorvos írja fel receptre, vagy nekünk kell megvenni?

Figyelt kérdés

D és K vitamin, alkohol, hintőpor, steril gézlap, gyógyszerek.. Ezek receptre kaphatók?

Fürdető, popsikrém, olaj a babának? Ezt az orvos fogja megmondani, milyet kell beszereznünk, vagy már születése előtt bemehetünk a gyógyszertárba megvenni?


2013. jún. 30. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Szülés előtt fogja felírni az orvos.

Nekem a védőnő hozta el kb.32hetes terhes lehettem.

Mindenképp kérj receptet úgy jóval olcsóbbak

2013. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hàt nem tudom, èn a 38.hèten szültem "hirtelen", nekem a vèdônô elment kèrni recepteket az orvostól, majd beküldte nekem a kórházba.
2013. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor már beszélnem kellene a gyermekorvossal, hogy írja föl, mert 36 hetes múltam.
2013. jún. 30. 17:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem fel kellett hívni a védőnőt, amikor kijöttünk a kórházból, még aznap elment a férjem a gyerekorvoshoz elkérni a recepteket. Steril gézlapot nem ír fel az orvos, bár én nem is használtam semmire. Olajat sem ír fel a doki, én azt sem használtam, mert nem volt koszmója a babámnak. Ezenkívül felír még lázcsillapító kúpot.

Kérdezz rá a védőnődnél, hogy nálatok mi a teendő.

2013. jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szólj a dokinak és majd a férjed kiváltja amíg bent vagy
2013. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van egy ún újszülött recept csomag, abban benne van a K és D vitamin, az alkohol, a hintőpor, a popsikrém és fürdető gyanánt a hidrofiles mosdó kenőcs. A steril gézlapot te veszed meg a patikában. Ha jól emlékszem, lázcsillapító kúpot is ír fel a doktor.
2013. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor ez is mindenhol máshogy megy. Nálunk a páromnak kellett lemenni érte amikor még kórházban voltunk a picivel. Mire hazaértünk kiváltotta és jött a doki is mindent elmagyarázni. Gyerekorvost gondolom már választottál, meg kell kérdezni tőle, hogy ő mikor szokta kiadni.
2013. júl. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazából még nem választottam gyerekorvost, nem szólt a védőnőm. De jó lenne, ha előre megírná, mert más városban szülök, mint ahol lakunk és ahol a leendő gyermekorvos rendel.

Majd ma lemegyek megkérdezni a védőnőt, mert tényleg mindenhol másképp zajlanak ezek az események.

2013. júl. 1. 11:05
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, mindenképpen beszélj a védőnővel, mert pl: Kispesten 3 éve, én még a szülés előtt néhány héttel megkaptam a recepteket, és a férjem váltotta ki, míg bent voltunk a picivel a kórházban.
2013. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mâr szülés előtt kivaltottam így a páromnak nem kellett a szülőszobáról a gyógyszertárba rohangálnia.

Kell vinned a kórházba ezekből a receptekből:gézlapot,hintőport,alkoholt,popsokrémet---tehát szüles előtt ki kellene valtani

2013. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!