Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan adtatok a...

Hány hónaposan adtatok a babátoknak nasit?

Figyelt kérdés

Mit adtatok neki nasinak?


Én tejszeletet,túró rudit,kukit, babapisktát szoktam

9hónapos


Minden nap adtok a babátoknak? Mikor szoktatok?



2013. jún. 30. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Étkezések helyett adhatod már 9 hónaposan is. Étkezések között csak akkor adj "nasit", ha kövér kisbabát akarsz. De hát ki akar olyat?
2013. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első: Egy kis nasitól kövér lesz a gyerek?:) Persze, ha hízásra hajlamos, elhízhat tőle, de azért nem ez a jellemző... Mi még krémtúrót szoktunk neki adni, bár főleg a rokonság eteti a drágánkat ilyesmivel, 11 hónapos. Minden, csak nem kövér.:)
2013. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb. 8 hónapos korától,babakekszet,banán darabkákat,almát egészbe (imádja így enni,szívja ki a levét :D). Most 9 hónapos,néha kap egy danoninot,de általában kekszet. Ha én eszek és ő ott ül velem az asztalnál,akkor szoktam a kezébe adni,mert mindig nyalogatja a száját,nézi az én számat,nyammog :D szerintem ennyi nasitól egy gyerek sem fog elhízni. Nem kell neki minden nap adni,de alkalmanként simán belefér.
2013. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem csak az elhízás miatt veszélyes, hanem rossz szokások alakulnak ki.

16 hónapos, egyáltalán nem kap nasit. a kuki és a kölesgolyó reggeli, vagy vacsora. tejszeletet, túró rudit, babapiskótát még nem evett.

3 szor eszik, mint mi, együtt eszünk, mi szülők sem nasizunk, ezt látja. tízórai és uzsonna csak neki tejital vagy gyümölcslé.

4-5 óra kell, hogy rendesen megeméssze az ételt és kiürüljön a gyomra, ha mindig csak eszik, akár csak néhány falatot, mindig van a gyomrában valami, és az nem jó.

2013. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De mi van egy kisebb gyerekkel? Az én fiam pl.3 óránként kéri az adagját. Akkor ne adjak neki,mert még nem telt el 4 óra az előző evés óta? Mi szoktunk nasizni,NÉHA bedobunk pár kocka csokit,ropizunk,kekszet eszünk...Szerintem ez simán belefér,persze valakinél vasfegyelem és kőkemény szabályok vannak,a gyerek nehogy elrághasson néha napján egy falatnyi valamit.
2013. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8 hónapos. Nasi: kölesgolyó. Mást még a tápszeren, gyümölcsön, főzeléken kívül nem kapott.
2013. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 éves a fiam, Hipp-es kukin és bulátán kívül nem kapott nasit, csak gyümit, zöldséget: ezeket is rágcsálja. Ha te nem adod neki, ő nem tudja, hogy van, ahogy a folyadékra sem, nálunk víz van, de mi is csak azt iszunk. Ritkán nassolunk, mert inkább gyümölcsöt veszek. Nálunk most kezdett reggelire csipegetni, amíg kávézok, tízórai gyümi, ebéd, délután gyümi/zöldség/kuki, este néha Sinemil. Igény szerint szopizik, neki az a nasi :)
2013. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!