Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmann-os popsitörlő milyen?

Rossmann-os popsitörlő milyen?

Figyelt kérdés

Most láttam az újságban,hogy akciós lesz.

1199ft lesz 4x80db-os


Melyik színű a jó?

Tényleg jó árban van?



2013. jún. 30. 20:54
 1/9 Kerria ***** válasza:

Én eddig a kék színűt vettem így akciósan, de nekem nem tetszett. Nagyon nyúlós anyag, nem elég nedves, és a csomagolásból is nehéz kiszedni.


Most a Brendonban vettünk akciósan kékes színű johnsons törlőkendőt, én inkább ezt javaslom, ha be tudod szerezni:

[link]

2013. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a rózsaszínt használom. Egyébként nagyon szeretem és többek között mikor elolvastam az alábbi tesztet akkor váltottam át rá. Igyekszem minél kevesebb "kémiát" használni a babámnál. [link]
2013. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kerria ***** válasza:

Na, akkor lehet én is kipróbálom majd a rózsaszínt. Köszi 2-es...


Érdekes dolog ez, mert a pelusból már rég megtaláltam, ami bevált, amit használunk, de a popsitörlő az nagyon vegyes felvágott :s

2013. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Szívesen.

És Kerria nektek mi vált be a pelusból? MI a 4-est használjuk de most per pillanat van vagy 3 féle. :) vettünk is kaptunk is még csak tesztelgetjük mert pár napja váltottunk 3-asról.

2013. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált a rózsaszínt használjuk,én is csak ajánlani tudom!
2013. júl. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is a rózsaszínt használjuk.A Pampers túl nedves,a Libero nem jön ki a csomagolásból és én száraznak is találom,a Neogranormonos drága.Szerintem ár érték arányban messze magasan a legjobb + én is olvastam amit a kettes válaszoló úgyh mi ezzel indítottunk mikor már megszületett is. Próbáld ki,remélem nektek is beválik :)
2013. júl. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyik Rossmannos sem vált be. Megvettem mert nagyon akciós volt, gondoltam kipróbálom.


Nekem büdös, és nem elég nedves. Azonnal váltottam.

Nekem a tesco-s ZÖLD vált be, szuper jó. Pelenkázó táskába meg a Neogranormont használom.

A Libero is jó, de az már túl nedves :)

2013. júl. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia4A kék nekem nem jött be,nem volt elég nedves,a rózsaszínt vettem és bevált!Teljesen más a kettő.Én is fogok most venni belőle!Szép napot!
2013. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a rózsaszínt használjuk mi is. kéket is használtunk, de az nem olyan jó, mint a rózsaszín
2013. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!