Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tápszerre lehet váltani...

Melyik tápszerre lehet váltani ha a régit kihányta a baba?

Figyelt kérdés

8.5 hónapos a baba. 6 hónapos kora óta humana baby fit tápszert issza, eddig semmi baja tőle, ma reggel sugárba kihányta az egészet. Majd viszem dokihoz.

melyik tápszerre érdemes váltani ha kiderül hogy ez nem jó neki?


2013. júl. 2. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a tápszerrel van gond, ha két és fél hónapja eszi és eddig nem volt semmi baja tőle.
2013. júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :), de eddig csak a tápszert hányta ki. Később esteleg megpróbálhatom a tápszert?
2013. júl. 2. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:

8.5 hónapos babának már elég ha csak reggel és este adsz tápszert.

Válthatsz tápszert, ha úgy gondolod, az én gyerekeim a Milupa 2-est imádták, van belőle 350 gr-os kiszerelés is, próbaképpen. [link]


Sőt a Milupa 3 már 9 hónapos kortól is adható és banán ízesítésű is van. Én nagyon szerettem a Milupát.

[link]

2013. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Csak reggel meg este kap tápszert, néha nappal néha éjjel ha nem tud visszaaludni.
2013. júl. 2. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi összefüggés sincs a hányás és a tápszer között, simán próbáld meg később. De lehet, hogy csak azért vagyok ilyen laza a témában, mert az én fiam kb minden evés után ezt csinálja kereken 5 hónapja.
2013. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy a gyerek kibukja vagy kihányja a tápszert. Ha sugárban jön nagyobb mennyiség, az nem jó, ott baj van.
2013. júl. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak hányós babák, nálunk ez öröklődő dolog. Van, akinél a sugárban hányás se jelent semmi rosszat. Ha normálisan hízik, akkor nincs semmi baj.
2013. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!