Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aloe aktivátort próbáltátok...

Aloe aktivátort próbáltátok már? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Pontosan mire jó?
2013. júl. 2. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!én használtam,sőt nagyon sok féle Foreveres dolgot használtam magamnak és a babámnak is.Az aktivátor magyarul szűrt aloe.Fogzásra is jó(egy vattát átitatsz vele és bedörzsölöd a kis ínyét,rá is haraphat,le is nyelheti nem gond)Láz csillapításra,fejfájásra,hányingerre is nagyon jó.Testsúly kg-onként 1 csepp az adagja.
2013. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hasfájásra?
2013. júl. 2. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
igen,arra is jó,ugyanúgy testsúlykilogrammonként 1 csepp
2013. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Alapvetően kozmetikum. Bőrápolásra találták ki. De az emberek keratívak. :) Én szembe csepegtetem. Az allergiás viszketést jól csökkenti.
2013. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az flpshop oldalán ez olvasható. Ez a hivatalos szöveg, arról viszont, hogy mire jó regényt lehetne írni. :)


"Az aloe Aktivátor több felhasználási célú termék. Használható a bőr tisztítására és frissítésére . Az arc és nyak tisztításához használjon vattát, és törölje át gyengéden a bőrét, amíg tiszta nem lesz.


A Revitalizáló maszk elkészítéséhez (mely hetente 2-3 alkalommal ajánlott a bársonyos, feszes, tiszta arcbőr érdekében) egy teáskanál Mask Powder –t egy teáskanál Aloe Aktivátorral keverjen össze, amíg a keverék állománya homogén, sűrűnfolyó nem lesz. Ecsettel vékonyan kenje fel a nyakra és az arcra a nyaktól felfelé haladva, és kb. 30 percig relaxáljon. Nedves törlővel távolítsa el a maszkot, majd arcon és a nyakon maradó maszkot meleg vízzel öblítse le. Ezután törölje át bőrét tonikkal és krémezze be hidratáló krémmel. "

2013. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!