Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen minőségűek a rossmann-b...

Milyen minőségűek a rossmann-ban illetve dm-ben kapható saját márkás tápszerek?

Figyelt kérdés
Kettes tápszerre lenne szükségem, és érdekelnének a megfigyelések, kinek mi vált be.

2013. júl. 2. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyik drogériás tápszer sem vált be, a gyerekeim sem szerették, de valakinek nagyon bejött.

A gyerekeim a Milupa 2-t nagyon szerették, én azt ajánlom.

2013. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a dm-es tápszert isszuk most váltottunk 3-asra 11 hónapos a kisfiam. előtte a 2-est itta nagyon szerette semmi gondunk nem volt vele. Nagyon jó minőségű BIO tápszer. Kuponnal még olcsóbb is. Jó a tejpép meg az üveges kaják is. Én ajánlom!
2013. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is a DM-es tápszert ette, 1-est és a 2-est is, szerette. Jó minőségű, könnyen oldódik, nem volt vele gond. De épp pár napja láttam, hogy felemelték az árát, a 2-es 600 g-os 1599 Ft. Mondjuk még így is jó árban van. Tavaly azt hiszem 1300 körül volt, de már nem emlékszem pontosan.

Mi tényleg meg voltunk vele elégedve.

2013. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a Müllerest próbáltuk igaz,csak a hármast,elötte milumilt evett. Ízre ugyanaz,mert mind a kettőt megkóstoltam. A Mülleres töményebb,laktatóbb volt. Fele annyi,mint a Milumil
2013. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 3. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem szerettem a DM-es tápszerben, hogy nagyobb volt az adagolókanálja, mint pl. a Milupának vagy Humananak, így hamarabb elfogyott. Így nekem már nem érte meg.
2013. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rossmannból a hármast nem ajánlom, mert mindig csomós maradt, pedig többféle vízzel és hőmérsékleten próbáltam elkeverni, de mindig eltömeszelte a cumisüveg cumiját és nem tudta kiszívni a baba, ordított. Reklamáltam is és visszafizették az árát. Vettem már DM-est is, azzal nem volt gond. A Rossmann a sajátmárkás termékeinek árát visszafizeti elégedetlenség esetén (blokk nélkül is), úgyhogy nyugodtan ki lehet próbálni. Egyébként én szeretem a Babydream márkát, pelusban, bébiételben, kozmetikumokban is jó.
2013. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!