Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti próbáltátok már a...

Anyukák, ti próbáltátok már a sima, kék tégelyes Nivea krémet popsikrémnek?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert azt akarom használni, csak felötlött bennem, hogy állagra hasonló és jó zsíros, nem irritáló krém, akár popsikrémnek is jó lehetne.

2013. júl. 2. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én még nem próbáltam, de igazad lehet elég zsíros. Én azért maradok a popsikrémeknél, a felnőtt krémekbe annyi tartósítót meg mindenfélét raknak. Ráadásul a Nivea nem is éppen egy olcsó márka.

Mi a gyógyszertári popsikrémet használjuk, sokáig elég és olcsó. Szerintem amíg pelenkázni kell a babánkat addig csak ezt fogjuk használni.

3 hós baba anyukája

2013. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, eszemben sem jutna ilyesmi. Felnőtteknek való krém, tele van káros anyaggal, nem babának való.

Én Sudocremet használok, nagyon bevált nekünk.

2013. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sose jutna eszembe felnőttnek való krémmel kenni egy babát! Tele van káros,bőrirritáló anyaggal! Az a kék tégelyes nivea még az én sokat megélt arcbőrömet is kiütötte,mit tenne szegény babákkal! Gyógyszertári popsikrémet kell használni,felirja a doki,az való a popsira! Olcsó is és bőrbarát.
2013. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is a gyógyszertárit használom, unguentum infantum-ot, vagy drogériában (rossmann-os babylove) veszek popsikrémet. Csak egy kérdést tettem fel. :)
2013. aug. 5. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!