Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történt vele? Kedves...

Mi történt vele? Kedves Anyukák akinek van hasonló tapasztalata kérem segítsen. Kisfiam 14 hónapos mióta betöltötte az 1 évet rá sem ismerek. Éjszaka többször felébred nappal sem alszik rendesen. Ez most nem fogzás.

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát okosabb én sem vagyok, mi is csak visszasóhajtozzuk az első 1 évet, milyen könnyű is volt akkor, pedig akkor azt hittük nehéz...na de most..?Ugyanez amit leírtál, kiegészítve még, hogy elkezdte a hisztik különböző variációit, iszonyú hangulatingadozásai vannak, rosszul eszik, pedig korábban akármit, akármennyit, meg még sorolhatnám. Folyamatos a lelkifurdalásom, hol ronthattuk el:(
2009. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másfél éveském dettó, ráadásul még verekedős is. Szerintem nagyon elkényeztettem, és közbejött a kistesó. Most nehéz neki, sajnálom is nagyon. Szerintem próbálj többet foglalkozni vele. Én is ezt teszem, mást nem tudunk...
2009. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen sajnos arról nem is beszélve,hogy csíp és harap.:-(
2009. okt. 16. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!