Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy romaasszony megköpködte a...

Egy romaasszony megköpködte a babámat. Náluk ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Elötte megcsodálta, milyen szép, gyünyürű, meg szép nagy aztán így csinált pö-pö-pö. Ez mit jelent?
2013. júl. 4. 07:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ezt falun csinálták az öregasszonyok mamám idejében, mesélt róla. Áldást jelent. Így tudták "lemosni a rontást", ha volt is "rajta". Borzalmas! :-S
2013. júl. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Romaknal nem tudom mit jelent de kulfoldi a ferjem naluk is a "szemmel veres" ellen csinaljak..ha valaki nagyon szep es megcsofaljak akkor utanna mindig "megkopkodik"eloszor en se tudtam miert k9pkodnek..:)
2013. júl. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Javitas. Nem csofaljak hanem csodaljak.:)
2013. júl. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Ment a Zöld kéz mindenkinek :)
2013. júl. 4. 08:07
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Hát lehet tarkon csapkodtam volna majd megkérdem ez mi volt
2013. júl. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát erre én is gondoltam, de hát... :)
2013. júl. 4. 08:31
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
fújj, biztos szájba vágtam volna. eleve roszul avgyok a köpködéstől még akkor is felfordul a gyomrom ha látom hogy az utcán valaki épp köp, vagy akár egy focimeccsen a focista, nemhogy a gyerekemet leköpi egy cigáynnő.
2013. júl. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem köpte le :), csak mondta hogy pö-pö-pö
2013. júl. 4. 08:47
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Hát Borsodban azt jelenti, hogy legyen szerencséje. nem vagyok roma, de asszem azt jelenti. Szerintem tök aranyos volt. De ha leköpte volna tényleg, akkor jár a szájbavágás :) Mi a lányommal a férjemet köpködtük meg legutóbb, amikor ment vizsgázni :)Sikerült, tehát tuti működik :)))))
2013. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na ezen most jót mosolyogtam :D :D De ezt nem úgy szánta biztosan mintha egy turhás takonnyal csapta volna szembe :D

Ha valóban azt jelenti amit írtok kedves volt tőle. :) Más kultúra, más szokások. És ez szerintem egy aranyos dolog volt. (mondom én ezt akinek elege van sokszor belőlük mert a házba ahol lakunk van 1-2 család akik ...no comment nem ide tartozik. )

2013. júl. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!