Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mozgásfejlődés? Növekedési...

Mozgásfejlődés? Növekedési ugrás? Fogzás? Vagy más lehet?

Figyelt kérdés

Borzasztó éjszakánk volt.

A babám 3,5 hónapos. 7 hetes kora óta átaludja az éjszakákat, előtte is 1-2x kelt csak.


Most pedig gyakorlatilag óránként felriadt éjjel legalább. Nem éhes volt, mert el tudott pihenni, amint visszaadtuk a cumiját, megsimiztük. Úgy gondolom, fájdalmai sem voltak, különben nem nyugodott volna meg, lábait nem húzta fel, szóval hasfájás kilőve.


Napközben sem úgy alszik, ahogy eddig. Ez annyira nem vészes, kevésbé megterhelő számomra is, mint az éjszakai herce-hurca.

Járt valaki hasonló cipőben? Mi lehet ez?

Pánik van. :)



2013. júl. 4. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj! Bármi lehet! Nagyon sokszor fog még változni az alvás, lesznek hullámhegyek, hullámvölgyek! Lehet, hogy csak az időjárás viseli meg, lehet fejlődési ugrás, bármi. Kitartás!!!!
2013. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt így a babám, nálunk a melegtől nem bírt aludni. Azóta mindig az időjárásnak megfelelően öltöztetem és alszik. Nem lehet hogy a te babádnak is melege van?
2013. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, tegnap végülis hosszúujjú body volt rajta, de nem éreztem, h izzadna.

Mindenesetre ma rövidujjút fog kapni, köszi a tippet. :)


Várok még hasonlókat!

2013. júl. 4. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok, kipróbáltad a lengébb öltözetet? Hogy aludt a babád?
2013. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sokmindent csináltam másként, nem tudom, hogy vmelyik.segített neki, de azóta rendben mennek az éjszakák. Kevesebb ruhát kapott, Viburcolt is, duruzsoltam, ringattam stb...

Viszont képzeljétek, tegnap vettük észre, hogy alul fehéredik az inye. Vgül még fogacska lesz a dologból?!

2013. júl. 7. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!