Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiam éjszaka...

15 hónapos kisfiam éjszaka megint kel enni, miért?

Figyelt kérdés
Másnak is eszik a gyermeke éjszaka? VAgy csak az enyém ilyen éhenkórász? Azt vettem észre ha az 5 evésböl egy nem olyan jó, nem sokat eszik akkor éjszaka tuti fog enni. Megébred , iszik aztán már mutatja az ajtót és mondja, hogy nyam-nyam. Ha nem adok neki enni, képes reggelig církuszolni.

2013. júl. 4. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha rendesen bevacsorázik, akkor ez csak egy rossz berögzülés, amiről le kellene szokni.

És éjszaka mit eszik?

2013. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! A héten van így most egyhuzamban de néha-néha szokott egy ilyen éjszaka lenni csak.

Éjfél után szokott megéhezni, olyankor kavarok neki egy kis tejpépet. Kicsi adagot. Máskülönben nem alszik vissza. Már próbáltam teáztatni is de meg sem issza , mert csak a vizet szereti.

2013. júl. 4. 20:32
 3/5 A kérdező kommentje:

Az éjszakai/hajnali evés állandósult nálunk. Nem tudok vele mit kezdeni. Eljön a 2 óra és utána valamikor tuti kér enni. Addig kiabál míg nem adok neki enni. Már próbáltam, hogy nem adok neki de reggelig senki nem alszik akkor. Sőt az alattunk fölöttünk lakók sem. Már az orvosunkat is megkérdeztem, azt mondta nem tud tanácsolni ő sem semmit.

Pedig napközben is nagyon jol eszik. Vacsorár is jó husos sürü főzelékeket kap kenyérrel. Sehogy nem jó.

Valkinek ötlet esetleg!?

2013. júl. 25. 13:38
 4/5 Kerria ***** válasza:

Másfél évesem is ezzel küzd... viszont nálunk tényleg összefügg a napi étkezéssel. Ha rendesen eszik mindenfélét nap közben, akkor képes végigaludni az éjjelt. Ha pl délelőtt csak gyümölcsöt fogad el, akkor délután hiába eszi a normál mennyiséget, mégis megébred.

Próbáltam, csak megsimizni, vele aludni, itatni; ha ilyenkor kel, akkor enni kér.


Lehet rossz beidegződés is, én már beletörődtem, mert ha ilyenkor megetetem, akkor 10 perc múlva én is ágyban lehetek... és aludhatok tovább.

2013. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen , már én is odáig jutottam, hogy inkább adok neki enni és 10-20 perc mulva alszunk is mind a ketten. meg persze apa is mert őt is felébreszti.

Köszi a válszod!

2013. júl. 25. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!