Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is van így a babája...

Másnak is van így a babája szopi közben?

Figyelt kérdés
Oldalt fekszik szopi közben ès amelyik lába,keze alul van mindig elkezd kèkülni,feketedni! Gondolom attól,hogy nyomódik közben! Másnak is van ilyen?

2013. júl. 4. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hú, ez elég ijesztően hangzik, és nem tapasztaltam ilyet.
2013. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már 2 gyereket szoptattam/szoptatok, de még soha ilyet nem tapasztaltam! Szerintem nem normális! Vagy nem fogod jól vagy más gond van. Mindenképp beszélj szoptatási tanácsadóval, védőnővel vagy orvossal!
2013. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ó már nem szoptatom csak így volt,de nem volt idő ezzel foglalkozni mert sajna csak 3 hètig tudtam szoptatni. Csak kíváncsi vagyok más tapasztalt e ilyet?
2013. júl. 4. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:
elnyomtad a kezét? ha nem vidd orvoshoz mert keringési zavara van
2013. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapja szoptatok,de ilyet még nem tapasztaltam. :/
2013. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szopis babám van de ilyen nem volt velünk soha. Szerintem ez nem normális.

Próbáld más pózban szoptatni és ha úgy is kékül valamelyik testrésze akkor vidd el orvoshoz.

2013. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én babámnak csak spontán is elkezdett kékülni. ahogy javult a vérkeeingése elmúlt.
2013. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!