Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet fagyit adni a...

Mikor lehet fagyit adni a babának?

Figyelt kérdés
én már fél évesen ettem, de ugye manapság már mindent kitoltak, mikor ehetnek a mai gyerekek?
2013. júl. 4. 12:38
 1/5 gabszem ***** válasza:
hát nem tudom, én annyit tudok, hogy az én kislányom tavaly augusztusban volt fél éves, akkor még csak üres tölcsért adtunk neki. Idén nyár elején volt 16 hós és akkor már adtunk neki fagyit, úgy hogy a mi fagyinkból kentünk a tölcsérjére kisebb adagokat.
2013. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel 1 éves kor alatt nem javasolt a tejpor és hasonló cuccok, így 1 éves kora után ehet fagyit, miután már be van vezetve a tehéntej. Az én lányom másfél évesen evett először, mivel ő őszi baba volt.
2013. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom most volt 1 éves, már jo pár honapja eszi a fagyit.
2013. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányom már 1évesen evett,egy kicsit a tölcsérre kentünk és azt nyalogatta.
2013. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most 20 hós a láynom, de pár nyalást eszik aztán inkább a tölcsér kell neki. tavaly nyáron nem adtam neki, akkor volt 9-10 hónapos.
2013. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!