Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok írni olyan recepteket...

Tudnátok írni olyan recepteket amit házilag lehet csinalni és rizs illetve csirkehús van benne?

Figyelt kérdés

8-9hónapos babának csinalnék.

Karfiolt mikor adhatok neki és milyen formában?

Eszik már databos ételeket 7foga van nem nagyon akarnam neki turmixolni



2013. júl. 5. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
sima csirkemell (sütve) rizzsel? A rizs ugye apró, a husit meg apróra vágnád. Nekünk úgy emlékszem 10. hónapra mondta a karfiolt.
2013. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen úgy gondoltam megfőzöm/sütöm a húst a rizst megcsinalom de valami még kéne bele zöldség vagy valami de nemtudom mit tehetnék bele.

Esetleg karfiol vagy répa---de más így nem jut eszembe.

Segíthetnétek

2013. júl. 5. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Törtkrumpli, rèpa...ezektôl "összeáll" a rizs.
2013. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom imádja(igaz külföldi étel):

Rizst megfözöd, a húst zöldségekkel együtt megpárolod, persze eleve pici kockára vágva. A rizsből gombocokat formálsz, ugy hogy a közepébe raksz a zöldséges húsból(hogy összeálljon én egyszerűen csak megfözöm a rizst de nem öblítem át) majd zsemlemorzsába megforgatod és kisütöd. Én kb 5 cm -es gombocokat formálok ami elfèr a kezébe.

2013. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!