Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek egy gyereke van az...

Akinek egy gyereke van az miért sír, hogy fáradt, amikor pihenhetne nappal?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 15:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy az az egy szem gyerek felér három másikkal. :)
2013. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%
Én pl dolgozok és tanulok mellette, de mivel a munka nem bejelentett, nem kötöm senki orrára.
2013. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom azért mert pl ha pihenhetne nappal akkor van talán dolga a háztartásban.

Én pl ha a pici fent van vele játszom stb.Ha alszik akkor pedig megfőzök és elvégzem a háztartásbeli munkámat.Nekem is 1 van aki 8 hónapos.Már mászik,feláll ugyhogy nem sok időm van mellette pihengetni...

2013. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

úgy értem, amikor alszik a kicsi, ha anyuka aludna vele fél órát, máris kipihentebb lenne. A házimunka pedig megvár.

Én mindig pihentem amikor csak 1 gyerekem volt.

2013. júl. 6. 15:15
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

Előző valaszolóval ertek egyet.

Mikor a kisfiam alszik én takarítok,mosok,vasalok,teregetek, főzök.

Illetve az én fiamól kiindulva napi 3x aludt az első 6honapban 3x 20percet.

Ezért mire én lefeküdtem és elaludtam volna ont kelhettem volna fel.

Tehát ha akartam volna sem tudtam volna aludni.

2013. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
En nem sirok de engem lefaraszt az egy gyermekem meg a haztartas..a ferjem heti 7 napot dolgozik reggel megy este 11 elott soha nem er haza..100nm es a lakad..valahogy mindig talalok vmi munkat ami megakadalyoz a pihenesben..mondjuk ma belesz.rtam az egeszbe 3s nem csinaltam semmit.
2013. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Az én 2 évesem nem akar napközben aludni. Így egyszerre kell mindent csinálnom. Főznöm, takarítanom, játszani vele. Nincs segítségem. Egyedül vagyok vele minden nap. Estére már nagyon elfáradok. De nem sírok, senkinek nem beszélek róla. Nem kell a szánalma, a sajnálata senkinek.
2013. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem emlékszem,hogy valaha nyilvánosan sírtam volna,hogy fáradt vagyok,de az én fiam pl. nem aludt nappal,csak ha toltam alatta a babakocsit,aközben bajosan pihenek.
2013. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Az te vagy!

Örülj neki hogy tudsz pihenni nappal,mert én pld nem tudok! És nem azért mert vár a házimunka,egyszerűen nem megy! Meg nekem nem is elég fél vagy 1óra alvás mert utána csak fáradtabb és nyűgösebb vagyok.

Lehet azt mondani hogy akkor nem vagyok elég fáradt,de ez nem igaz mert a lányom másfél éves koráig rendszeresen éjszakáztunk. Két órát nem tudtam egy huzamban aludni.

2013. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%

3. válaszoló vagyok.

Én szeretem a rendet.Ha fent van a lányom pl. ő is szétszór mindent.Azt össze kell pakolnom.Igényli a játékot így ha fent van akkor velem van.Játszunk,sétálunk,hintázunk stb.Ha elalszik akkor csinálom a dolgom.Néha fáradt vagyok de akkor megiszom egy jó kv-ét és mehet tovább a nap..;)

2013. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!