Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik egy 2 hetes...

Mennyit alszik egy 2 hetes baba éjjel? És hogyan alakul ez a későbbiekben? Úgy étem, hogy mikor alussza át az egész éjszakát már vagy mikorra jut el odáig, hogy alszik 5 órát meg 6ot éjjel. Hogy változik ez a korral? 2hetes babó anyukája

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleget szopik nappal, hamar beáll a kaja, ha tápis, talán még előbb. Kisfiam egy hétig evett (szopott) körforgásban,azaz éjjel-nappal háromóránként,aztán átállt a nappali háromórás evésre, éjfél után kétdzer evett reggel hétig, majd hat hetesen már négyóránként szopott 170-190 g körül/étkezés,éjjel pedig egyszer evett a fürdetés utáni szopit leszámítva hajnal háromkor, majd indult a nap reggel 7 kor. Így evett 5 hós koráig,amikor is kijöttek az első fogak és annyira nem szopott,hogy elment a tejem, elkezdtem a kostoltatást és tápszert is, így hathós korára átaludta evés nélkül az éjszakát. Azóta talán kétszer kért enni éjfél körül,most egyéves kisfiú.
2009. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. 2 hetes a babám. Nálunk már az elejétől éjjel van hogy 6 órát is alszik. Persze este sokkal többet szopizik mint amit nappal, így lehet ezért alszik többet és jól. Napközben meg 1-2 órákat alszik, nem sokat.

De volt olyan hogy 10-kor evett és utána reggel 6-kor kelt fel. Persze akkor este 160ml-t is megevett.

2009. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi. Amúgy tejcsin él a babu.
2009. okt. 17. 10:58
 4/6 A kérdező kommentje:

Nálam az a baj, ha hagyom sokat enni egyre csak többet akar.

És már az orrán jön ki és nyügis.

Hiába van fullon meg van halva a ciciért, keresi, mint az őrült. :)

Persze ha nem adom, akkor aba hagyja, mert nem is igazából kell neki.


De az elején mindig azt hittem, h éhes és így csomót adtam neki, hogy JAJJ szegény cuppog, eszi a kezét.. hát ez éhes...


Már látom, ha csak nyammog nem adok neki többet.

2009. okt. 17. 11:02
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Én hozzászoktattam. Első perctől már a korházban is 6-9-12-15-18-21 kor evet és éjjel nem mindig. Ha igen óramű pontossággal 3-kor evett. 6 és 1/2 hetesen este 21 től reggel 6-ig aludt.Akkor evett utoljára éjjel mind két gyermekem. Ma már este 20-tol reggel 8-ig alszik. 19 hónapos.
2009. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
regi a kiiras, de jot nevetekaz egyik irason, amit a kiiro irt. Mert epp nekem is 2 hetes a kislanyom, es mint a kiiro is irja, nalunk is ugy van most. A mikor a baba yele van, nem ehes, meg akkor is megvan halva a ciciert. Nalam most ugyaezek vannak amit a kedves kerdezo is irt.
2016. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!