Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Momert digitális csecsemőmérle...

Momert digitális csecsemőmérleggel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Használtan vettük, de nem kaptunk hozzá használati utasítást. 1. probléma: Nem merevíti ki, hogy mennyi a súlya, tehát ha megmozdul akkor állandóan össze-vissza értékeket mutat. Na az én gyerekem pedig nem áll meg egy másodpercre sem, csak max. ha alszik. 2. probléma: nem mondja meg, hogy mennyi a különbség, az előző méréshez képest. Mondjuk ez utóbbi adódik az előbbiből is, logikus, ha nem tárolja be, hogy mennyi a mérés, akkor nem tud különbséget sem mérni. Az első probléma nagyobb számomra.

2013. júl. 6. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt. Ugyanígy működött. El is adtam..
2013. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van, és ha 3-4másodpercre megáll a baba, akkor nem ugrál tovább. Innen méri a következő mérésnél a különdbséget.

Ha nem jó, keresd fel a dunaújvárosi internetes oldalukat ott van az ügyfélszolgálatuk telefonszáma, lehet telefonon kérdezni, hogy hogy lehetne megoldani a problémát.

Nekem egyszer elromlott a mérlegem, visszaküldtem postán és 3000ft-ért megjavították, pedig előtte 2mérlegjavítót megjártam vele.

Szerintem jó kis mérleg, én már a 4.gyereket méregetem vele. :)

2013. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán tartozik a témához, de igaza van a 2. válaszolónak, szívesen segítenek, én is elküldtem nekik egy hidegpárásítót, ingyen megjavították, a postát is fizették visszafelé.
2013. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak:

Azt írtad, innen méri a különbséget? Akkor ezek szerint beveszi és eltárol valamilyen adatot? HOgyan? Kimutatja a különbséget?

2013. júl. 7. 09:57
 5/6 A kérdező kommentje:
6420-as, ha minden igaz.
2013. júl. 7. 10:34
 6/6 anonim ***** válasza:

6470 a miénk- 2. válaszoló vagyok.

Próbáld ki úgy a mérlegeteket, hogy először nem a babát rakod rá, hanem pl egy kg lisztet, és nézd meg, hogy hogy mér, megáll-e a mért érték. Ha megáll, utána indítsd el mégegyszer és tegyél rá a kg liszt mellé még valami kis súlyt. Pár másodperc mulva a mért érték ki fog írodni, utána elkezd ugrálni a két érték.

Pl a liszt 1000gramm, második mérésnél mértél pl 1200grammot. Akkor a második mérésnél az 1200gramm és a 200gramm fog váltakozni- mert 1200gramm a súly a mérlegen, és az előző méréshez képest +200gramm a "gyarapodás"

Ha kevesebb súlyt raksz másodszor, akkor minusz - értéket mutat.

Legalábbis a mi mérlegünk így működik!!

Remélem működik a tietek is!

2013. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!