Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idos koraig kell...

Mennyi idos koraig kell vasalni a baba ruhakat? Es meddig kell kulon mosni oket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5 hós a lányom de vasalom. Nem csak azért mert kell hanem mert jobban szeretem ha vasalt és szép rendezetten adom rá a ruhát. Külön mosom még h azt meddig kell vagy nem kell passz. Jobb szeretem így csinálni. :)
2013. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ami gyurott persze en is kifogom mindig vasalni. De ami nem gyurott egyaltalan en arra ertem.
2013. júl. 6. 17:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam levasalni azt, ami nem gyűrött. A babának semmi baja nem lesz a vasalatlan ruhától, és semmivel nem jobb neki, ha vasaljuk (SZERINTEM). Az én kisfiam 25 hónapos, de külön mosom a ruháit, és ez még jó ideig így is marad.
2013. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja én sem azért vasalom mert vmi baja lesz tőle :) ez csak az én mániám :)
2013. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én első perctől együtt mostam a mienkkel, mai napig vasalom, mint a mieket is

7hós

2013. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

7 hónapos, kb. 1 hónapja már belekeverem az én ruháim is az övéi közé.

Nem vasalom a ruháit 3 hónapos kora óta mióta a bátyám mondta, hogy ők sose vasaltak (5 egészséges gyerekük van).

Igaza van, jobb dolgom is akad, mint vasalgatni, a kis gyűrődések meg nem érdekelnek.

2013. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6 hós a babám.

Soha nem vasaltam a ruháit,csak ami gyűrött volt.

1 éves koráig tervezem külön mosni.

2013. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A legelső alkalommal amikor még pocakban volt külön kimostam neki mindent, de azóta együtt mosom a mieinkkel. Persze nem a nagyon koszos ruhákkal, vasalni egyszer sem vasaltam neki (nincs gyűrődős ruhája)
2013. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kiki01 ***** válasza:
Nekem most lett elegem a vasalásból meg a külön mosásból, 16 hónap után.
2013. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem még pocakban van a kislányom, bármikor kijöhet. Tehát eddig egyszer mostam ki a ruháit. Majdnem mindent külön mostam, enyhe mosószerrel és nagyon pici békás öblítővel, talán 1-2 pólót raktam be a mi ruháink közül, de sosincsenek koszos ruháink. Nem is tudom, hogyan mosnék neki mindig mindent külön, hiszen a fehér ruhácskáit külön mosom, meg a színeseket. Annyi ruhája meg nincs, hogy mindig tele legyen a gép, igaz ehhez majd még jönnek a pelenkák is, takarók, törölközők. Vasalni nem vasaltam és nem is fogok, mivel nincsen vasalónk. Rögtön amikor lejárt a gép, szépen kiteregetek mindent, kirázom és semmije nem lett gyűrött.
2013. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!