Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legédesebb/viccesebb...

Mi volt a legédesebb/viccesebb dolog amit a párotok csinált a babával? És mi volt a legidegesítőbb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
.
2009. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Legédesebb,amikor puszilóznak,ahogy mindketten csücsörítve közelednek egymás felé,imádom nézni őket.Meg amikor a hasát puszilgatja a kislányom meg csikis,főleg ha a párom kicsit borostás.

Legidegesítőbb,amikor fejjel lefelé lógatja játékból.A lányom imádja,de engem a hideg kiráz.

2009. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
A legviccesebb tobb is volt pl amikor eloszor tisztaba akarta a parom rakni a picit es eloszor a pici mindent osszepiszkitott a parom pedig kirohant a szobabol lelekszakadtaval es ketsegbe esve mondta h mi tortent azt a fejet nem felejtem el.Aztan amikor eloszor furdette es utanna tisztaba akarta tenni es forditva akarta ra adni a pelust.A legedesebb amikor furdetes elott neki allnak >beszelgetni< es akkor nagyokat kacagnak a legidegesitobb pedig amikor 1x rakiabalt mert hisztizett a pici
2009. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

A legédesebb amikor zümiset játszottak /repülőset/ és jókat kacagott a lányunk rajta, és amikor fordítva akarta ráadni a pelust, mire rájött hogy az eleje van hátul addigra a pelus volt a szemét :)

A legidegesítőbb amikor 5 hónapos volt és megkóstoltatta vele a tejszínhabot:))

2009. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Legviccesebbek, amikor "kánkánoznak". Hasfájás ellen csináltuk, de egyre bővül a koreográfia. A lányom fekszik a hátán, apa pedig emelgeti a lábait, mint a táncosnők. Idegesít, amikor "ülteti" a babát a combján; meg van támasztva a háta, de mégsem tetszik.
2009. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

Legédesebb, amikor hasra fekteti a karjára, és énekel neki. :)

Legidegesítőbb, amikor játékból rázogatja.

Most 6 hetes a baba.

2009. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a legédesebb amikor apa borotválkozik,és a habot le akarja nyalni az arcáról,meg amikor nagy hancúrozások után egyszerüen csak simán a nyakába borul,mintha megakarná köszönni a játékot,egyszerüen elérzékenyülök mindig.legidegesítöbb nem volt még.
2009. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A legviccesebb amikor apaszínházat játszik neki és a pici meg rötyög. A legcikibb amikor meg akarta fürdetni és a popsikrémmel kente be az egész testét a fürdetőkrém helyett. (de a haját is rendesen "megmosta")
2009. okt. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A legédesebb, amikor a férjem kötekszik a lassan 11 hónapos fiúnkkal, csiklandozza és a gyerek szinte röhögőgörcsöt kap, el-eldől az ágyon, majd ha a férjem abbahagyja a játékot, akkor mászik rá a babánk és folytatást kér.

Illetve, amikor nagyon férfiasan egymás mellett fekszenek az ágyon felhúzott lábakkal, kitárt karokkal és TV-t néznek.


A legidegesítőbb számomra az volt, amikor az első hónapokban a férjem megvolt róla győződve, hogy neki mindig köszönnie kell a babának, amikor hazatér. Arra gondolok, hogy éjszakai munkája is van, akkor ért haza, amikor a babának végre sikerült a legmélyebben aludnia, ő pedig addig simogatta, puszilgatta, amíg felébredt én pedig altathattam vissza. Azért sem voltam oda, amikor megébredt hajnalra a gyerek kb 5 másodpercre, ha nem szólunk hozzá, akkor ilyenkor még visszadobja a fejét és simán alszik tovább, viszont a férjem egyből ugrott és elkezdett neki szövegeli hangosan, magyarul teljesen felébresztette. Majd ő elrobogott kávézni, én pedig malmozhattam a babával, aki egyébként még simán aludt volna 2-3 órát.

De ezekről elbeszélgettünk és már leszokott róla.

2009. okt. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az a legviccesebb, hogy megtanult Apuka a maga módján énekelni pl:(Youtube-Három szabó legényke)még a gyreke is dől a nevetéstől...A legidegesítőbb, hogy mindig ő vetkőzteti le a fürdéshez viszont ha tele pelenka fogadja akkor meg kiabál "Anya gyer baj van!".....
2009. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!