Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok volt ilyen vagy...

Nálatok volt ilyen vagy legalább hasonló?

Figyelt kérdés
4 hós babám 3 napja hasról hátra fordul De eddig csak éjszaka volt hajlandó erre, hason alszik így állandóan vissza kell forgatnom de ő nem akar aludni kb. 3 órát ébren van, játszik, magyaráz. Nem sír jókedvű, de eddig átaludta az éjszakát ezért nem értem, hogy most mi van? Szerintetek visszaállnak a dolgok? Valakinél hasonló?
2013. júl. 8. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnél akkor volt ilyen, hogy nem aludt vissza, ha éhes volt. De ő mondjuk nem aludta át az éjszakát előtte sem.
2013. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mozgásfejlődés, fogcsírak mozgolódása bezavarhat az alvásba. A kislányom is volt így hogy este megébredt és játszott. En otthagytam, és el is aludtbegy idő után.
2013. júl. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is adok neki cicit de szerintem meg lenne nélküle is ahogy eddig is. Majdnem 9 kiló..
2013. júl. 8. 08:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Külön szobában van én sem veszem ki az ágyból csak míg eszik, gondoltam arra is, hogy melege van és megszomjazik ahogy mi is.. Az ínye is be van dagadva szóval passz...
2013. júl. 8. 08:27
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem még csak 2,5hónapos de már most néha reggel arra ébredek hogy keresztbe van fordulva a kiságyon és vagy az oldalán vagy a hátán fekszik pedig ő csakis hason hajlandó aludni. próbáld meg jól kipárnázni hogy ne tudjon elmozdulni hátha segít.
2013. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor egy baba új mozgásformát sajátít el, akkor szereti azt gyakorolni. A Te babád, most tanult valami újat, lelkesen próbálgatja. Majd alábbhagy a dolog, és vissza áll szerintem minden. Ha nem sír, és jó kedvű, akkor pláne ezt tudom elképzelni.
2013. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiam mindig ezt csinálja ha új mozgásformát tanul.Nálunk kb.1 hétig szokott tartani.
2013. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Reméljük visszaáll a rend! :)
2013. júl. 8. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!