Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos fiammal 9órás...

Weronwicca kérdése:

7 hónapos fiammal 9órás autóút áll előttünk, de nahyon félek mert nem szeret utazni. A cumit utálja. Nincs valami ötletetek hogy mit csináljak hogy ne üvöltse végig az utat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 08:30
1 2
 1/11 gömbicica ***** válasza:

az én fiaim már a várostáblánál aludni szoktak annak idején :-)

főleg, hogy dög meleg van, álljatok meg gyakran, tegyétek ki valami plédre vagy ilyesmi, hogy kicsit ő is mozogni tudjon. nem kényelmes becsatolva ekkora babának sem, csak ugy mint mi is eilmacskásodunk!.

Nem lesz egyszerü az ut.

esetleg próbálj meg másik fajta cumit, más formájut mondjuk, hátha elfogadja.

üdv. :-)

2013. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Az a baj, hogy semmi féle cumi nem jó neki.. Egy utaztatós céggel megyünk csak néhány gyors pisiszünet lesz.. :/ Nagyon aggòdok a pici miatt, ráadásul a sodőr mellett ül.. Teljesen ki fogja akasztani..
2013. júl. 8. 08:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon "hosszú" út lesz :( Az én 9 hónaposom is szinte végig alussza az autó utakat - persze úgy, hogy alvás időbe indulunk, mikor már nagyon fáradt, max 2 órát alszik, így egyszerre max 2,5 órát megykünk utána pihenő, kaja, mozgás, és folytatjuk az utat, ha már megint úgy látjuk, hogy fél-1 óra múlva alvás lenne. Mi ennél hosszabb útra még nem is megyünk, pedig tényleg szeret jókat aludni a kocsiban!

Az enyém cumiziós, de pl sokszor nem is cumira alszik el a kocsiban, hanem a hordozó zsinegjét szopogatja, vagy a cumiláncát, vagy a textilpelusát...szóval legyen a keze ügyében olyan, amivel szeret matatni, szájba dugdosni. Meg ha már látom, hogy álmos, akkor megitatom út közben és utána könnyebben elalszik - de gondolom nálatok is van valami kis szertartása az alvásnak, azt kellene valahogy "imitálni".

Sok sikert! :)

2013. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fú, nem irigyellek, az én fiam is utált autózni, most, hogy 1,5 éves, már legalább egy órát kibír viszonylag nyugodtan. Én az éjszakai indulást javasoltam volna, de szervezett út, akkor az gondolom nem rajtatok múlik. Többen is lesznek a buszon? Hát őket sem irigylem... :S

Nálunk most még az ipad-en való mesenézés jön be.

2013. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen minden rágcsa játékot minden kisebb plüsst, mindent viszek! Kilenc fős kisbusz.. Ú én nagyon aggòdok.. Áltlában cicin alszik el..Itthon jòl megetetem indulás előtt, aztán bìzok a legjobbakban! :) Köszi nektek , drukkoljatok :)
2013. júl. 8. 09:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi mindig ejjel indultunk inkabb... Tabletre egy rakas mese felkerult es ha megebredt akkor bekapcsoltam neki... Nalunk a tea is jo volt, nasi ejjel ami vissza nyomja, hogy aludjon.... Igy mentunk mar nemetbe 12 oras utra Parom csaladjahoz, horvatba 9 orasra plusz szallas kereses meg 2 ora hosszaban... osztrakokhoz, olaszokhoz stb stb stb... Mindig este vagy ejjel indulunk ez a taktika... En kezdem a vezetest es feltavnal cserelunk parommal. Egy 12 oras utra este 8-9 korul indulunk es kis megallasokkal is de 10re ott vagyunk..
2013. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem birja én nem mennék ilyen hosszú utra hanem repülővel mennék inkább ott fel lehet állni na meg ami kocsival 9 óra az repülővel 2.
2013. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi késő este indulunk mindig,megfürdetem,majd a kocsiban tápszer és alszik is,akkor tudunk haladni 3-4 órát,felébred,etetés,visszalaszik,mire megint ébred,már rég ottvagyunk.(Párom szüleihez járunk 3 hetente,600km,csak kocsival oldható meg,most már kb tizedszer babával együtt)
2013. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem is értem ezt, hogy mertétek bevállalni úgy, hogy nem bírja babátok az utazást!!!??? 9 órás út egy felnőttnek is nehezen viselhető, főleg ebben a melegben! Ráadásul nem csak Ti mentek saját autóval, így nem állhattok meg bármikor! Szerintem ez bátor húzás! Én a 15 hónaposommal másfél órás utazás előtt parázok, pedig saját autó, csak mi vagyunk és akkor állok meg amikor akarok! Ja, és ő is szeret utazni, mindig bealszik... Hát, nem csodálom, hogy félsz!!! Ne, haragudj, de én sajnálom a babádat, egy kínszenvedés lesz neki és ezáltal neked is...
2013. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megvolt az út, a baba összesen egy òràt (sem) aludt, viszont hihetetlen de nagyon élvezte az utat! :))
2013. júl. 9. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!