Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Az 5 hónapos kislányom megfázott. Ajánlották, hogy rakjak a feje alá egy kisebb párnát. Ez miért jó?

2007. szept. 24. 11:35  Privát üzenet  

A válaszok

Ezt attól kellene megkérdezned aki ajánlotta!Ha náthás segíthet a váladék leszívása.De ajánlatos gyermekorvoshoz fordulni,és ott felvilágosítást fogsz kapni,ha kérdezel.

Figyeld a babát!Van-e más tünete? Hőemelkedés,köhögés,nyugtalan alvás.....stb!

Védőnő biztosan van,kérdezd Őt is nyugodtan

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2007. szept. 24. 13:02 Privát üzenet

Szerintem amikor este megfurdeted,tegyel a fejere kis sapkat vekony sapkara gondoltam ,nem kotott sapkara,kb 2-3 orahosszaig,azutan mikor elalszik leveheted,en mindig igy csinaltam ezt nagymamamtol halottam es bevalt !mindeggy hany fok van a szobaba ,de ha belegondolsz ha te mosol hajat te megszaritod de annak a pici babanak is ugyanugy fazik a feje!es ettol konnyen meghulhet!ezt nem csak akkor mikor megfazott hanem megelozni a megfazast!

szerintem is fordulj orvoshoz!!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2007. szept. 25. 00:06 Privát üzenet
Szerintem azért ajánlhatták a párnát,mert ha eldugult az orra(orrcsepp mellett is)könnyebben átjárhatóvá válnak a légutak,ha a fej kissé meg van emelve és nem teljesen vizszintesen van.Azért az orvost nem hanyagolnám!

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2007. okt. 1. 13:15 Privát üzenet

A párnát felejtsd el! Gondolj bele, ha te náthás vagy az orrod teljesen el van dugulva, csak a szádon kapsz levegőt.Ha párnát teszel a fejed alá a gége összenyomódik, még annyira sem kapsz levegőt, mint eddig..

Orrcsepp és gyakori orrszívás..

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2007. okt. 28. 07:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Orvosfóbia? Kislányom annyira fél az orvostól, hogy már a váróteremben uvolt, s csak akkor hagyja abba, mikor kijovunk az orvostól.
3 honapos kislanyom nem nagyon akar enni,3hosan 150et kellene ennie de o meg a 120at se eszi meg mind 40et szokott hagyni! 1hete megy igy miert lehet?
Miért lett válogatos a 17 hónpos kislányom?
Kislányom sokat betegeskedik. Most 8 hónapos, és ajánlották, hogy adjam neki a Forever cég aloe vera géljét immunrendszer erősítés céljából. Más is adja/adta a gyerekének?
7 hetes kislányom sokat bukik. Azt ajánlották emeljem meg a matracot. Csak hát így meg sztem a légzésfigyelő nem tudja ellátni a funkcióját. Ti hogy oldottátok meg?
Milyen típusú bébiételt vegyek, mire figyeljek milyen legyen? 8 hónapos a kislányom, minden nap kapjon húsosat? A Hipp gabonás bébiételek is ajánlottak, nem tudom mire figyeljek, mit kapjon?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!