Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 5 hónapos kislányom megfázo...

Az 5 hónapos kislányom megfázott. Ajánlották, hogy rakjak a feje alá egy kisebb párnát. Ez miért jó?

Figyelt kérdés
2007. szept. 24. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt attól kellene megkérdezned aki ajánlotta!Ha náthás segíthet a váladék leszívása.De ajánlatos gyermekorvoshoz fordulni,és ott felvilágosítást fogsz kapni,ha kérdezel.

Figyeld a babát!Van-e más tünete? Hőemelkedés,köhögés,nyugtalan alvás.....stb!

Védőnő biztosan van,kérdezd Őt is nyugodtan

2007. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amikor este megfurdeted,tegyel a fejere kis sapkat vekony sapkara gondoltam ,nem kotott sapkara,kb 2-3 orahosszaig,azutan mikor elalszik leveheted,en mindig igy csinaltam ezt nagymamamtol halottam es bevalt !mindeggy hany fok van a szobaba ,de ha belegondolsz ha te mosol hajat te megszaritod de annak a pici babanak is ugyanugy fazik a feje!es ettol konnyen meghulhet!ezt nem csak akkor mikor megfazott hanem megelozni a megfazast!

szerintem is fordulj orvoshoz!!

2007. szept. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ajánlhatták a párnát,mert ha eldugult az orra(orrcsepp mellett is)könnyebben átjárhatóvá válnak a légutak,ha a fej kissé meg van emelve és nem teljesen vizszintesen van.Azért az orvost nem hanyagolnám!
2007. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A párnát felejtsd el! Gondolj bele, ha te náthás vagy az orrod teljesen el van dugulva, csak a szádon kapsz levegőt.Ha párnát teszel a fejed alá a gége összenyomódik, még annyira sem kapsz levegőt, mint eddig..

Orrcsepp és gyakori orrszívás..

2007. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!