Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznos dolog a napszemüveg?

Hasznos dolog a napszemüveg?

Figyelt kérdés

Másfél, két év körüli gyermeketeknek ti vettetek/vennétek napszemüveget? Tanácstalan vagyok, ártani semmiképpen sem szeretnék neki, de magamból kiindulva engem nagyon zavar a napsütés, ő is sokszor mondja, hogy süt a nap, és hunyorog például a kocsiban.

Ha igen, akkor abból van olyan amit nem tud egy mozdulattal széttörni, mert valamennyire ruganyos?


2013. júl. 8. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen van olyan, a testvéremék vettek a gyerekeknek, mi megörököltük a kisebbiknek. Polaroid, olyan 6-7 ezer ft, ritkán hordjuk. Hátul van egy gumis része, amivel biztos, hogy a fején marad, de rugalmas a műanyag. Vágta már párszor földhöz. Én magamtól nem vettem volna ilyet, pláne ilyen drágát, mert jövőre már biztos, hogy kicsi lesz.
2013. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szakemberek szerint nem hogy hasznos, hanem szinte kötelező, mert védeni kell a szemüket az UV sugárzástól. Viszont az átlagember meg nem normálisnak néz, ha veszel ennyi idősnek, én is megkaptam, amikor írtam ki ezzel kapcsolatban kérdést, azt írták, hogy ennyi idősnek beteg dolog napszemüveget venni :)

Egyébként ezek a neki valók szemüvegek, biztonságosak, és strapabíróak:

[link]


Én végül a dm-ben vettem olyat, aminek hajlékony a szára, mert féltem, hogy megsérti vele a szemét, ha fel-le veszi magáról...hát ilyen ne vegyél, nem marad rajta a fején, nem tart..úgyhogy nálunk csak játék maradt. :)

Azóta nem vettem másikat, de ha veszek, ezek közül fogok választani, vagy még a Dechatlonban láttam nekik való szemüveget.

2013. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, körülnézek, mi a felhozatal :)
2013. júl. 9. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!